E hënë,11,Dhjetor,2017
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

ALSION RADIO 106.3 Mhz

Prej tre ditësh e bllokuar, hapet rruga Elbasan –Tiranë

Prej tre ditësh e bllokuar, hapet rruga Elbasan –Tiranë

Shëmbja e një masivi shkëmbor bëri që rruga  Elbasan –Tiranë të ishte e bllokuar prej tre ditësh. Por sot ARRSH
Më shumë
Horoskopi 11 Dhjetor 2017

Horoskopi 11 Dhjetor 2017

Dashi Do futeni ne një faze te re sot ne jetën tuaj ne çift. Marrëdhënia me partnerin do ketë goxha përmirësime.
Më shumë
Klosi: Në 2018 do të lejohet vetëm importi i makinave me standart Euro 5 e lart

Klosi: Në 2018 do të lejohet vetëm importi i makinave me standart Euro 5 e lart

Është e patolerueshme që Shqipëria të vazhdojë të mbushet me makina që janë afër fundit të jetës së tyre. Ministri
Më shumë
Korçë, përfshihet nga flakët makina në ecje

Korçë, përfshihet nga flakët makina në ecje

Një makinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e kësaj të diele në Korçë, në zonën pranë ish ­SMT­-së. Mësohet se automjeti
Më shumë
Vlorë, i vihet zjarri qëllimisht një tjetër makine pak pas mesnate

Vlorë, i vihet zjarri qëllimisht një tjetër makine pak pas mesnate

I është vënë zjarri qëllimisht në Vlorë, një tjetre makinë, pak pas mesnate. Makina e përket Spiro Pandos dhe ishte marrë
Më shumë
Aksident në Itali, shqiptari me fugon përplas për vdekje gruan rumune

Aksident në Itali, shqiptari me fugon përplas për vdekje gruan rumune

Një aksident me vdekje ka ndodhur në Romë të Italisë, ku një shqiptar që drejtonte një kamion ka përplasur për
Më shumë
Parashikimi i motit këtë të hënë, “ikën” i ftohti dhe vjen…

Parashikimi i motit këtë të hënë, “ikën” i ftohti dhe vjen…

Territori do të dominohet nga vranësira dhe kthjellime të shkurtra në pjesën më të madhe të tij ndërsa shira të
Më shumë
Edi Rama e nis ditën me një lajm të mirë për të gjitha gratë dhe vajzat shqiptare

Edi Rama e nis ditën me një lajm të mirë për të gjitha gratë dhe vajzat shqiptare

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetin social një raport të fundit në lidhje me Hendekun Gjinor nëpër shtete për
Më shumë

ELBASANI SOT

ELBASANI NË FOKUS

AKTUALITET

Parashikimi i motit këtë të hënë, “ikën” i ftohti dhe vjen…

Territori do të dominohet nga vranësira dhe kthjellime të shkurtra në pjesën më të madhe të tij ndërsa shira të përkohshëm do të ketë...

POLITIKË

BOTA

KRONIKË

SPORT

NA NDIQNI

9,350FansaPëlqeje
215NdjekësitNdjek
61NdjekësitNdjek
703AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Elbasan/ KQZ i jep nesër mandatin Elena Xhinës pas dorëheqjes së deputetit të...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të diskutojë në mbledhjen e së mërkurës mbi vendimin për zëvendësimin e deputetit të dorëhequr të PDIU-së, Bujar Muça. Referuar...

Ndahet nga jeta ish futbollisti Namik Hysi

Eshte ndare nga jeta ne moshen 67 vjecare ish futbollisti i ekipit Labinoti te Elbasanit Namik Hysi.Namik Hysi ishte futbollist ne periudhen 1970 -...

Mesuesja nga Elbasani,të prek me fjalet ”Vendi im, dashuria ime më e madhe”

Besoj se sot, në vendin tim e tëndin, shumë pak do të thonin që nuk duam të largohemi. Shumica duan të ikin nga sytë...
Zgjidhet prefekti i ri i Qarkut të Elbasanit.

Zgjidhet prefekti i ri i Qarkut të Elbasanit.

Ish Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura të Shqipërisë, Gjeneral Major Maksim Malaj do të jetë prefekti i ri i Qarkut...
error: Permbajtje e mbrojtur!