E martë,21,Nëntor,2017

ALSION RADIO 106.3 Mhz

ELBASANI SOT

ELBASANI NË FOKUS

AKTUALITET

Mbledhja e përbashkët mes dy qeverive, zbardhet axhenda e 27 Nëntorit:...

Zv.kryeministrja Senida Mesi ka zbardhur detaje nga axhenda e mbledhjes së përbashkët të Qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë, mbledhje kjo e cila do të...

POLITIKË

BOTA

KRONIKË

SPORT

NA NDIQNI

9,243FansaPëlqeje
201NdjekësitNdjek
61NdjekësitNdjek
676AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Ndahet nga jeta ish futbollisti Namik Hysi

Eshte ndare nga jeta ne moshen 67 vjecare ish futbollisti i ekipit Labinoti te Elbasanit Namik Hysi.Namik Hysi ishte futbollist ne periudhen 1970 -...

Mesuesja nga Elbasani,të prek me fjalet ”Vendi im, dashuria ime më e madhe”

Besoj se sot, në vendin tim e tëndin, shumë pak do të thonin që nuk duam të largohemi. Shumica duan të ikin nga sytë...
Zgjidhet prefekti i ri i Qarkut të Elbasanit.

Zgjidhet prefekti i ri i Qarkut të Elbasanit.

Ish Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura të Shqipërisë, Gjeneral Major Maksim Malaj do të jetë prefekti i ri i Qarkut...
Dr.Saimir Xhemali

Pasojat që sjell konsumimi i alkolit

Përveç duhanit  i cili njihet për problemet e shumta që sjell ne organizëm një ves tjetër i dëmshëm  që dëmton në të njëjtën mënyrë...