Ditën e djeshme këngëtarja Elvana Gjata kishte ditëlindjen.Elvana Gjata e ka publikuar së fundmi një video me pjesë nga këngët e albimit të saj ”3”, dhe ka falënderuar bashkëpunëtorët, me rastin e 32 vjetorit.

Elvana ka marrë shumë urime nga kolegët e saj, mes të cilëve edhe Albërie Hadërgjonaj, por kjo dashje apo pa dashje ka bërë një gafë.
Albërija e ka ngatërruar Elvana Gjatën me Pirro Cakon, pasi në komentin e saj shkruan:
Happy birthday Pirro love u”.
Faktikisht Elvana ka festuar sot ditëlindjen dhe jo Pirro Çako.

/