Kryefaqja Autorët Postime nga Anisa Qerreti

Anisa Qerreti

1146 POSTIME 0 KOMENTET

NA NDIQNI

29,567FansaPëlqeje
1,016NdjekësitNdjek
84NdjekësitNdjek
229AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Dezinsektimi nga veriu në jug, Manastirliu në Shëngjin: Më shumë siguri për qytetarët

Mbi 9600 pushues kanë marrë shërbim në qendrat shëndetësore verore nga veriu në jug të vendit, që me hapjen e tyre për sezonin turistik. Ministrja...

Mes turistëve të shpëtuar është i vëllai i 25-vjeçares që u mbyt, po merr...

Në urgjencën e spitalit të Gramshit aktualisht po merr ndihmën e parë vëllai i 25-vjeçares T.S nga Lushnja që u mbyt në kanionin e...

Rikonstruktohet shkolla 9 vjeçare në Belsh, Balla: U shërben 150 nxënësve

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, njëherësh dhe drejtuesi politik i Qarkut Elbasan, Taulant Balla së bashku me deputetin Musa Ulqini dhe kryetarin...