Kryefaqja Autorët Postime nga Anisa Qerreti

Anisa Qerreti

1146 POSTIME 0 KOMENTET

NA NDIQNI

30,091FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
318AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Zv.ministrja Voda bën bilancin: 30 objekte të shembura deri tani, vijon pastrimi nga inertet

30 objekte të cilësuara si të pabanueshme nga tërmeti i 26 nëntorit janë shembur deri tani nga autoritetet në disa nga zonat e prekura. Sipas...

E bartin 37 milionë njerëz në botë, shumë shpejt pritet të jetë në dispozicion...

Shkencëtarët besojnë se vaksina kundër HIV-it, virusi që e shkakton AIDS-in, mund të jetë në dispozicion në vitin 2021. Testimet me tri vaksina të ndryshme...

A do ketë arrestime për viktimat e tërmetit? Flet kryeprokurori: Nuk do ketë hezitim...

Vetem nje dite pasi mori zyrtarisht detyrën si Kryeprokuror, Olsian Çela zbarkoi ne prokurorine e Durresit dhe garantoi se shume shpejt do te kemi...