Kryefaqja Autorët Postime nga Anisa Qerreti

Anisa Qerreti

1146 POSTIME 0 KOMENTET

NA NDIQNI

29,637FansaPëlqeje
1,023NdjekësitNdjek
84NdjekësitNdjek
268AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

PS gjen zgjidhjen për zëvendësimin e Ademit, të hënën konstituohet këshilli i Shkodrës

Pavarësisht tërheqjes së Valdrin Pjetrit, pritet që të hënën të bëhet konstituimi i këshillit bashkiak të Shkodrës. Gazetari i Top Channel, Muhamed Veliu raporton...

“Hape kasafortën se ju vramë”, si u zbuluan dibranët që grabisnin vila në Itali,...

ETLEVA DELIA/ Tre dibranë janë arrestuar dje gjatë një operacioni ndërkombëtar të koordinuar mes Policisë shqiptare dhe asaj italiane, pasi ishin shpallur në kërkim...

Birra “Tirana” zgjedhja e parë në festën e Birrës

Birra "Tirana" po shoqëron festën tradicionale të birrës edhe këtë herë në Korçë. Shija e veçantë dhe cilësia më e lartë e kanë bërë...