Kryefaqja Autorët Postime nga Edisona Skenderi

Edisona Skenderi

26932 POSTIME 0 KOMENTET

MË TË PËLQYERAT

Tentativë vrasje dhe vjedhje, arrestohet 31 vjeçari nga Kamza i shpallur në kërkim ndërkombëtar...

Policia e Shtetit ka njoftuar se ka arrestuar 31 vjeçarin Erjol Ceka, banues në Kamzë, pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga shteti italian. Ai...

‘Në këtë luftë asgjë nuk vlen më shumë se jeta’, mesazhi i fortë i...

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, e ka nisur ditën duke dhënë një mesazh të fortë me anë të një postimi në...

Urdhri: Jahtet dhe kroçerat do të qëndrojnë në port vetëm për furnizim me ujë,...

Në portet e Durrësit, Vlorës, Sarandës dhe Shëngjinit jahtet dhe kroçerat të qëndrojnë në port vetëm për furnizim me ujë, naftë dhe ushqime. Ky është...