Kryefaqja Autorët Postime nga Edisona Skenderi

Edisona Skenderi

10683 POSTIME 0 KOMENTET

NA NDIQNI

28,464FansaPëlqeje
1,004NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
193AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Operacion i përbashkët Shqipëri-Francë, shkatërrohet grupi i skifterëve në Nancy, pranga 8 shqiptarëve

Një operacion i përbashkët mes autoriteteve franceze dhe atyre shqiptare ka shkatërruar një grup kriminal që merrej me grabitje, duke vënë në pranga 8...

Statistikat e INSTAT, dëshmi e transformimit social dhe ekonomik të vendit

“Misioni i INSTAT-it ka qenë dhe mbetet prodhimi i statistikave asnjanëse, transparente, të përditësuara të cilat ndihmojnë gjykimin e përdoruesve mbi procesin e transformimit...

Banka Botërore, e gatshme të vazhdojë mbështetjen për reformat e qeverisë shqiptare

Në përmbyllje të takimeve zyrtare në Bankën Botërore, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka zhvilluar takimin rakordues me Drejtorin Ekzekutiv për Europën...