Kryefaqja Autorët Postime nga Jonilda Haxhiaj

Jonilda Haxhiaj

2294 POSTIME 0 KOMENTET
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
319AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Mënyrat më të mira për të përballuar depresionin…këshilla dhe strategji

Depresioni është një problem i shëndetit mendor që ndikon negativisht në mënyrën si mendoni dhe veproni. Kjo ju bën të ndiheni keq, pa shpresë, të...

Ky shtet ndalon përdorimin e smartphone-ve, zbuloni arsyen

Rusia miratoi ligjin për të mos lejuar përdorimin e smartphone-ve të cilat nuk janë të pajisura me software-n Rus. Ky ligj do të hyjë në fuqi në korrik të 2020...

Ja si e shpjegon ambasada Amerikane funksionimin e SPAK

Ambasada amerikane me anë të një postimi në facebook, shpjegon se si do të funksionojë Struktura e Posaçme Anti-Korrupsion dhe Krim i Organizuar, ose...