Kryefaqja Autorët Postime nga Jonilda Haxhiaj

Jonilda Haxhiaj

1680 POSTIME 0 KOMENTET

NA NDIQNI

29,962FansaPëlqeje
1,029NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
299AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

100 të riatdhesuar nga Franca, Belgjika e Gjermania

Njëqind shtetas janë riatdhesuar nga Franca, Belgjika dhe Gjermania, ditën e sotme. Policia e shtetit në bashkëpunimme Frontex njofton se janë riatdhesuar 43 nga Franca,...

Në pritje të nipërve nga Siria/ Prindërit e xhihadistit të vrarë asnjë lajm nga...

Almir Daci i njohur si xhihadisti shqiptar që kërcënoi Ballkanin 3 vite më parë humbi jetën në Siri. Në banesën e tij jetojnë ende...

SHËNDETËSI – Shpiket aplikacioni që gjen sëmundjet e syve te fëmijët

Një aplikacion mund të gjejë te fëmijët ”syrin e bardhë”, një refleks brenda retinës që mund të jetë ”spiun” i një sëmundjeje, duke e...