Kryefaqja Autorët Postime nga Jonilda Haxhiaj

Jonilda Haxhiaj

1993 POSTIME 0 KOMENTET

NA NDIQNI

29,963FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
310AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Shqipëria, vendi i parë europian pa qese plastike më 1 qershor 2020

Direktiva për të shkuar drejt standardeve europiane është Shqipëria vendi i parë europian pa qese plastike më 1 qershor 2020. Nga tryeza ku ambasadorë...
Ndërtimi dhe industria, 83% më shumë investime në 2018 se një vit më parë

Ndërtimi dhe industria, 83% më shumë investime në 2018 se një vit më parë

Industria e ndërtimit ka regjistruar një rritje të fortë të investimeve, me rreth 83% më shumë krahasuar me vitin 2017. Sipas të dhënave nga INSTAT,...

A ka patur luftë për clirimin e Elbasanit?

A ka patur luftë për clirimin e Elbasanit? Po sjellim ngjarjet në Elbasan në prag të 11 nëntorit sic janë përjetuar nga populli i Elbasanit....