Kryefaqja Autorët Postime nga Jonilda Haxhiaj

Jonilda Haxhiaj

2113 POSTIME 0 KOMENTET

NA NDIQNI

29,942FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
315AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

“Liderët e Shqipërisë të vendosin se kujt do t’i besojnë”, pas debatit për rrjetin...

Gjeneral amerikan James Jones gjatë fjalës së tij në Konferencën e majtur në Tiranë me temë “Sfidat e sigurisë së NATO-s përballë teknologjisë”, kishte...

Një përrallë për Geraldinën, Elia Zaharia Zogu: Mbretëresha, si tingull i bukur në historinë...

Elia Zaharia Zogu nuk e kishte menduar asnjëherë se dashuria që kishte për përrallat, do të bënte që një ditë të shkruante “Trëndafilin e...

Siguria ushqimore, AKU: Rreth 2 mijë kontrolle në një javë, vendosen 2. 3 milionë...

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit gjatë javës së shkuar ka kryer 1,979 kontrolle në stabilimentet e operatorëve të biznesit ushqimor dhe në Pikat e Inspektimit...