Kryefaqja Autorët Postime nga Ornela Tafani

Ornela Tafani

60 POSTIME 0 KOMENTET

MË TË PËLQYERAT

E krahasoi Vuçiçin me Gebelsin, Serbia notë proteste për ministrin e Jashtëm Cakaj

“Joseph Goebbels i propagandës së Millosheviçit tani është shndërruar në kampion të mohimit, nënvlerësimit dhe trivializimit të krimeve të luftës. Skandaloze! Aktorët ndërkombëtarë duhet...

Ushqimet që nuk duhet të kombinohen

Në mënyrë që sistemi tretës të funksionojë si orë, shmangni ngrënien e këtyre ushqimeve në të njëjtën kohë. Ushqimet e kombinuara në këtë mënyrë mund...

Atletiko mposht kampionët e Europës, Liverpulin, Dortmundi i jep “leksione” PSG-së

Liga e Kampioneve u rikthye në skenë pas një pushimi dymujor, tashmë më duelet e para të fazës para çerekfinale, me dy takimet e...