Kryefaqja Autorët Postime nga Siklajda Shorja

Siklajda Shorja

9919 POSTIME 0 KOMENTET

NA NDIQNI

29,967FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
310AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

105 vota pro/ Kuvendi voton Elsa Toskën dhe Fiona Papajorgjin si anëtare të Gjykatës...

Kuvendi votoi sot me 105 vota pro Elsa Toskën dhe Fiona Papajorgjin si anëtare të Gjykatës Kushtetuese. Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi sqaroi se, Këshilli...

Gjendje alarmi në Venecia! Përmbytja më e madhe në 50 vitet e fundit

Alarm në Venecia! Qyteti-lagunë rrezikon përmbytjen në më shume se 70% të sipërfaqes së tij nëse niveli i ujit mbërrin 155 centimetrat, që do...
SPANJË – Thellohet ngërçi politik pas zgjedhjeve parlamentare

SPANJË – Thellohet ngërçi politik pas zgjedhjeve parlamentare

Bashkim i së djathtës ekstreme, zmbrapsje e socialistëve, kolaps i liberalëve. Skena politike spanjolle u paraqit edhe më kaotike sot, pas zgjedhjeve parlamentare, duke...