Kryefaqja Autorët Postime nga Siklajda Shorja

Siklajda Shorja

9984 POSTIME 0 KOMENTET

MË TË PËLQYERAT

Tërmeti, Prokuroria dorëzon në gjykatë kërkesën për masën e sigurisë për 31 të ndaluarit...

Pas tërmetit shkatërrimtar të 29 nëntorit, i cili la pas 51 viktima si edhe qindra banesa të shkatërruara, duke lënë për pasojë mijëra banorë...

Trafikimi qenieve njerëzore/ Voda për ATSH: Parandalimi dhe rritja e hetimeve pro-aktive, prioritet i...

ATSH- Parandalimi dhe rritja e hetimeve pro-aktive janë prioritet e Ministrisë së Brendshme për vitin 2020, sa i takon luftës ndaj trafikimit të qenieve...

Ambasadori gjerman, Peter Zingraf: Reformat e mëtejshme përmirësojnë klimën e biznesit

Ambasadori i Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf në pritjen e përvitshme të DIHA-s, deklaroi se reformat e mëtejshme përmirësojnë klimën e biznesit. Në pritjen e...