Kryefaqja Autorët Postime nga Elbasani News

Elbasani News

2586 POSTIME 0 KOMENTET

NA NDIQNI

29,959FansaPëlqeje
1,029NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
300AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Tri vendet skeptike për negociatat presin Francën, sot takimi i ministrave të Jashtëm të...

Nderkohe qe pak ditë kanë mbetur nga vendimi i Këshillit Europian për hapjen ose jo të procesit të negociatave të Shqipërisë dhe Maqedonisë së...

Sassoli në Këshillin Europian: Hapje të menjëhershme të negociatave me Shqipërinë

Presidenti i Parlamentit Europian, Davide Sassoli u shpreh sot se PE mbështet hapjen e menjëhershme të negociatave me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë. Në fjalën...

Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “Progër”

Policia e Elbasanit në bashkëpunim me shërbimet e policisë të Komisariatit Peqin kanë finalizuar me sukses duke goditur një tjetër rast të prodhimit dhe...