Bebe Rexha nuk di të ndalet, tani edhe aktore
Bebe Rexha nuk di të ndalet, tani edhe aktore

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha pas sukseit të jashtëzakonshëm në muzikë tashmë ka vendosur që ti provojë aftësitë e saj në aktrim.

Këngëtarja ka bërë të ditur lajmin me anë të një postimi në Instagram kur shprehet se filmi ‘Home’ do të vijë së shpejti.

28-vjeçarja po bashkëpunon në këtë projekt me Machine GunKelly dhe X Ambassadors.