Kohët e fundit ka qarkulluar në media një lajm se këngëtarja Big Mama është në pritje të fëmijës së parë. E gjithë kjo bazuar në një fotografi në të cilën asaj i shihet barku paksa më i fryrë në fustanin e gjerë.

Gjithsesi, Big Mama nuk e ka problem të reagojë vetë dhe të hedhë poshtë lajmet për një shtatzëni të mundshme. Ajo nuk është shtatzënë dhe ajo duket mjaft e revoltuar, nga reagimi që ka bërë në Instastory.
(BalkanWeb)