E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Bota

Identifikohet hajdutja e taksisë

Nëse autori i i një krimi filmohet gjatë aktit pak shanse ke që të shpëtojë, pasi publikimi i pamjeve filmike padyshim që do të...

Qëllohet me 30 plumba këngëtari

Policia e Torontos ka publikuar një video tronditëse ku shihen tre persona duke qëlluar 30 herë me armë një këngëtar. Jamal po shkonte me dy...

‘Çmendet’ Moti/ Borë në mes të verës në Europë! Ja ku...

Një front i fuqishëm me mot të keq nga veriperëndimi i kontinentit evropian ka sjellë në rajonin e Alpeve kërcim të menjëhershëm nga vera...

Të shtëna me armë zjarri, 2 të vrarë e 4 të...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Malmos në jug të Suedisë ku dy persona janë vrarë dhe katër të tjerë janë plagosur nga...

Dy foshnja vdesin disa minuta pas vaksinimit

Një infermiere akuzohet për vdekjen e dy foshnjave, pak minuta pasi u kishte bërë vaksinën kundër fruthit, rubeolës dhe shytave. Dy fëmijët, vetëm 1 vjeç...

Akull dhe dëborë, java tjetër më e ftohta e dimrit

Disa pjesë të Britanisë mund të shohin temperatura të ulet deri në -7 ° C javën e ardhshme, me një rrezik akulli dhe borë...

Njeriu që parashikoi fitoren e Trump dhe Brexit, ja çfarë parashikimesh...

“2018 do të jetë një vit i trazirave politike dhe krizës mjedisore e shkaktuar nga moti dramatik dhe i pashembullt’, thotë Craig Hamilton-Parker. Njeriu i...

Pas këtij njoftimi, banorët vërshuan në rrugë dhe mbuluan makinat me...

Një numër i madh banorësh të Trakisë Lindore në Turqi kanë mbuluar me ç'të mundnin makinat e tyre pas alarmit të dhënë se zona...
Vrasin tufën e ujqërve dhe bëjnë veprimin e pabesueshëm

Vrasin tufën e ujqërve dhe bëjnë veprimin e pabesueshëm

Dy gjuetarë kanë vrarë një tufë me ujqër në Kazakistan dhe kanë vendosur që të ushqehen me zemrën e tyre të gjallë. Në një video...

Ja qyteti ku të gjithë ngujohen në shtëpi pas orës 17.45

Tom Wainëright, ish-redaktor i The Economist, shpjegon pse në Ciudad Juarez, në Meksikë, njerëzit kurrë nuk dalin jashtë pas orës 17:45. Autori i librit “Narconomics”...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!