Bota

Asnjë postim për tu shfaqur

NA NDIQNI

29,637FansaPëlqeje
1,023NdjekësitNdjek
84NdjekësitNdjek
268AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Vdes gruaja duke ushqyer shpendët, policia jep detajet e para. Ja çfarë ndodhi

Nje grua 68-vjecare ka nderruar jete, pasi duke ushqyer shpendet ka rene ne nje grope me sere. Lajmin e ben me dije policia e...

Bie në kontakt me rrymën elektrike, vdes 43- vjeçari

Një 43-vjeçar ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Policia njofton se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 11:38 në...

Inspektimet vijojnë në Shëngjin, operacioni kundër informalitetit efekte në rritjen e treguesve fiskalë

Zv.ministri i Financave dhe Ekonomisë Elton Haxhi, në kuadër të zbatimit të Planit Operacional Stop Informalitetit, inspektoi disa subjekte në zonën e plazhit të...