Bota

Asnjë postim për tu shfaqur

MË TË PËLQYERAT

Nga 13.9% në 2013, në 2.1% në 2019/Tenderat me negocim pa shpallje, në nivelin...

ATSH/-Numri i procedurave me negocim pa shpallje të zhvilluara në vitin 2019 ashtu sikurse kursimi si rezultat i garave efektive, shënuan nivelin më të...

Dëbora i uron mirëseardhjen, Rama nis misionin në Ukrainë i buzëqeshur (VIDEO)

Kryeministri Rama ka postuar një video mëngjesin e sotëm nga Kievi ku ka nisur axhendën e takimeve si kryetar i Presidencës së OSBE-së. I...

Procesi i licencimeve, FSHF takime dypalëshe me klubet kandidate

ATSH- Procesi i licensimeve për klubet kandidate për pjesëmarrje në kompeticionet e UEFA-s dhe FSHF-së për sezonin 2020-2021 ka nisur prej javësh, duke u...