Ekonomi

Asnjë postim për tu shfaqur

NA NDIQNI

28,464FansaPëlqeje
1,004NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
193AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gjethet e Rrushit – Përdorimet Kundër Reumatizmës

Gjethet e rrushit janë pjesë e pamohueshme e gatimeve më të shijshme mesdhetare. Ato janë tepër popullore në Shqipëri sidomos për dashamirësit e japrakut ose...

Arben Xhina rikthehet drejtor, cilën drejtori i kanë besuar këtë herë?

Ish drejtori Rajonal i Shërbimit të Transportit Rrugor, ose sic njihet ndryshe drejtoria prane kolaudimit, Arben Xhina është emëruar sot në një tjetër detyrë....

33 shkollat që do t’i nënshtrohen rikonstruksionit të plotë mes tyre edhe “Jorgji Dilo”...

Me qëllim ndryshimin e infrastrukturës arsimore dhe modernizimin e kushteve të edukimit për nxënësit, qeveria do të rikonstruktojë 33 shkolla në të gjithë vendin. Në...