E martë,21,Gusht,2018
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Elbasani në fokus

Si u shndërrua pjesa perëndimore e Elbasanit…(Video)

https://www.youtube.com/watch?v=M5cBItbINTM&feature=youtu.be

Elbasan/ Rruga e re në Kodër Bujaras, super investim( Video)

Zona të cilat vetëm para pak vitesh vuanin mungesën totale të infrastrukturës, tashmë gëzojnë rrugë të sistemuara, konform të gjitha parametrave. Rruga e re...
SIGURIA E KËMBËSORËVE, VENDOSEN KANGJELLA NË TROTUARET ELBASANIT

SIGURIA E KËMBËSORËVE, VENDOSEN KANGJELLA NË TROTUARET ELBASANIT(Video)

Shmangia e aksidenteve rrugore, por edhe rëndimi i trafikut, shpesh herë i pajustifikuar në Elbasan kërkon jo vetëm zbatimin e rregullave të qarkullimit nga...

Funari, “perla” e Elbasanit (Video)

https://youtu.be/X7g1VjRYteM

Elbasan/PASTROHEN 30 KM KANALE KULLUESE NË FUSHËN E VIDHASIT(Video)

30 km kanale kulluese janë pastruar dhe janë hapur tashmë nga Bashkia e Elbasanit në fushën e Vidhasit, Njësia Administrative Papër, ndërsa kanalet vaditëse...

Elbasan/Sejdini e Balla inspektojnë rrugën “Rinia”(Video)

Kryetari i Bashkisë Qazim Sejdini së bashku me Kryetarin e Grupit Parlamentar Taulant Balla inspektuan punimet në rrugën “Rinia” dhe degëzimet e saj me...

SEJDINI VLERËSON BASHKËPUNIMET MES TË RINJVE(Video)

Kryetari i Bashkisë së Elbasanit Z. Qazim Sejdini ka pritur në një takim në zyrën e tij gjimnazistë të gjimnazit gjuhësor “Ali Cungu” në...

Kryetari i Bashkisë Elbasan i ftuar në “Fol Shqip”

Prej kohësh në Tv Skampa ka nisur rrugëtimin emisioni "Fol Shqip" nga gazetari Besim Dybeli. Për shkak të eksperiencës së gjatë në fushën e gazetarisë...
Sejdini e Balla inspektojne rruget ne ndertim!

Elbasan/Sejdini e Balla inspektojnë rrugët në ndërtim(Video)

Kryetari Bashkisë Z. Qazim Sejdini i shoqëruar nga i Kryetari i Grupit Parlamentar Socialist Taulant Balla, Shefi i Kabinetit në Ministrinë e Infrastrukturës dhe...

Rruga Funar-Tiranë, prioritet i Bashkisë Elbasan(Video)

Kryetari i Bashkisë së Elbasanit Z. Qazim Sejdini së bashku me Kryetarin e Grupit Parlamentar Taulant Balla, Ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, dhe zyrtarë...

NA NDIQNI

10,887FansaPëlqeje
230NdjekësitNdjek
68NdjekësitNdjek
1,318AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

AST Elbasani realizon udhëtimin e parë me kajak në lumin Shkumbin (Video)

Ast Elbasani ditën e sotme ka realizuar udhëtimin e parë  me kajak në lumin Shkumbin. Të apasionuarit e AST Elbasanit pas sporteve dhe kënaqësive...

Investimi i parë pas 28 vitesh, fshati Xherije në Cërrik me shëtitore të re

Bashkia Cërrik për herë të parë pas viteve ’90 ka nisur punën për rehabilitimin e infrastrukturës të fshatit Xherije. Faza e parë e punimeve parashikon...

Buke e kripe e zemer në Elbasani! Super promovim…(Video)

https://www.youtube.com/watch?v=kkJd_icFxNM Dy shefat e kuzhinës Alfio Rrotani dhe Indrit Çela promovuan ndryshe Elbasanin. Nën titullin “Bukë kripë dhe zemër” nëpërmjet gatimit dhe lojrave ata dhuruan...

Detajet e aksidentit në Golem, treni e shtyu makinën me 6 anëtarë të një...

Një familje e tërë, prindërit dhe 4 fëmijë kanë shpëtuar mrekullisht ndërsa janë shtyrë përreth 100 metra nga treni. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm...

“Droga më shkatërroi jetën, më braktisën të gjithë, më ndihmoni!”

Jam shkatërruar nga droga dhe kam shkatërruar jetën e familjes”. Riad Celufaj dhe fjalët që thotë janë historia e jetës së tij. 24 vjeçari...

Tjetër ndërhyje tek Unaza dhe autostrada Tiranë-Elbasan, plani i ri për rrethrrotullimin

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka vendosur që të bëjë një studim për të zëvendësuar rreth rrotullimin e TEG me një mbikalim nën argumentin se dinamika...
error: Permbajtje e mbrojtur!