Elbasani në fokus

RREZIKU NGA GODITJET NË TRU, NË ELBASAN ÇDO DITË NJË RAST...

Nga Edlira XHERRI Tingëllon e pabesueshme, por të dhënat e ISHP thonë se një në çdo katër persona është i prirur të preket nga...

RRITET NUMRI I MAKINAVE NE ELBASAN (VIDEO)

https://youtu.be/5AFYztuYP_U

SEMUNDJET E VESHKAVE, SI TE KUJDESEMI? (VIDEO)

https://youtu.be/ohkcpNJb16E

“TRËNDAFILI I BARDHE” NGA ELIA ZAHARIA ZOGU

https://youtu.be/HT9uyaIOfqU

FIA HOPITAL SPITALI MË I RI NË ELBASAN (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=3Q_1XTLTetU

Elbasan/BULLIZMI TEK FËMIJËT NË RRITJE (Video)

Fenomeni shqetësues i kohëve moderne Bullizmi si fenomen shoqëror po bëhet gjithnjë e më shqetësues, jo vetëm për fëmijët, por dhe për prindërit për komunitetin,...

“GËZUAR 2020” ,ELBASANASIT PREFEROJNË SHTËPINË

https://youtu.be/BKYs7Jie42c

VIRUSI I HIV /AIDS, 1135 MBARTËS NE SHQIPERI, 65 NE ELBASAN...

https://youtu.be/UDBgUoyZguE

Elbasani, nga “ Skampis” deri në ditët e sotme ( Foto)

I njohur dikur me emrin Skampis qyteti në ‘kërthizë’ të Shqipërisë, që sot njihet me emrin Elbasan, është ndër zonat më të hershme që...

MË TË PËLQYERAT

Kapja e 1.8 tonëve kokainë, Policia Shqiptare: Ndihmuam Greqinë me hetimet

Super-aksioni i policisë greke dhe DEA-s amerikane për kapjen e një sasie rekord droge me vlerë 50 mln euro është përcjellë nga policia shqiptare me...

Dalin shifrat/ Tiranasit më të rinjtë e vendit, ja qarku që ka popullsinë më...

Tirana është qarku ku është përqendruar pjesa më e madhe e popullsisë së vendit dhe njëkohësisht më e reja. Të dhënat e publikuara nga INSTAT...

Rimëkëmbja pas tërmetit/ Rama viziton të hënën Berlinin, do të takohet me Merkel

ATSH/ – Kancelarja gjermane Angela Merkel do të takohet të hënën  paradite në Berlin me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, bëri të ditur të...