Elbasani në fokus

SA SHËNDETSHËM USHQEHEN SHQIPTARËT?! (VIDEO)

https://youtu.be/Jvb0n3Ypq8o

ELBASANI KRYEQENDRA E FESTIVALEVE (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=okNQLMv8n8U

35 VITE DEDIKUAR SPORTIT(VIDEO)

https://youtu.be/G4VphwW0mFs

RENDESIA E SHENDETIT ORAL (VIDEO)

https://youtu.be/lrKFp0y-AOA

KARATEJA, SPORTI QË PO TËRHEQ TË RINJTË(VIDEO)

https://youtu.be/zgZLyihw3oA

JETA E VËSHTIRË E KOMUNITETIT ROM NË ELBASAN(VIDEO)

https://youtu.be/tqp7mwCKURk

GRATË NË KARRIERË (VIDEO)

https://youtu.be/JfQ0eLBgWEQ

Elbasan/SHKOLLA “ALI AGJAH” GATI TË PRESË NXËNËSIT(Video)

 Viti shkollor 2018-2019 është një vit i rëndësishëm për shkollën “Ali Agjah” në Elbasan. Kjo jo vetëm për faktin se është një shkollë që...

QENDRA KURATIVE E LLIXHAVE TË ELBASANIT (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=OJew43R4oaU

NA NDIQNI

29,967FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
307AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

BERLIN – Roth: Shqipëria dhe MV plotësuan kushtet, i mbetet BE-së detyra për zgjerimin

Bashkimi Europian e tha fjalën e tij, Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut kanë përmbushur kushtet e përcaktuara nga Brukseli dhe ato i përkasin Europës,...

Revoltohet Adelina Ismaili: Po vjedhin krijimtarinë time, do i hedh në gjyq

Këngëtarja Adelina Ismaili është zemëruar me dy artistë, të cilët performojnë këngën e saj "Shko n'rs". Duket se kjo nuk i ka pëlqyer aspak divës...

Probleme në të trija kriteret, KPK shkarkon kryegjyqtarin e Elbasanit. Ja çfarë rezultoi gjatë...

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkoi sot nga detyra kryetarin e Gjykatës së Elbasanit, Sulejman Kurti. Trupa gjykuese që kreu procesin e vetingut për gjyqtarin...