Elbasani në fokus

Asnjë postim për tu shfaqur

NA NDIQNI

29,967FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
307AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Komiteti i Helsinkit, seminar me gazetarët në Elbasan

BASHKË PËR TË DREJTAT E GAZETARËVE Liria e shprehjes qëndron në themel të një shoqërie demokratike, garantohet nga Kushtetuta dhe në Konventën Evropiane për...

Shokuese/ Profesori vret në mënyrë makabre të dashurën pas një debati dhe tenton të...

Një historian i njohur rus ka rrëfyer vrasjen e shokuese të të dashurës së tij. Profesori rrëfeu ngjarjen pasi u gjet në një lumë me...

GJERMANI – Merkel: Nuk ndaj të njëjtin vizion “radikal” me Macron për NATO-n

Kancelarja gjermane, Angela Merkel theksoi sot në Berlin se nuk ndante vizionin “radikal” të presidentit francez, Emmanuel Macron, i cili e gjykoi NATO-n në...