Elbasani në fokus

DHURO GJAK ,SHPËTO NJË JETË (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=hQcodv3N2IU

FEMRAT SHKRIMTARE (VIDEO)

https://youtu.be/Y132ObbDiYc

❄️❄️Dëbora zbardh Labinotin Mal mëngjesin e sotëm

❄Dëbora ka zbardhur edhe Labinotin Mal mëngjesin e sotëm. Nuk ka probleme në akset rrugore

PAPUNËSIA NËN 12% , ZYRAT E PUNËS EFEKTIVE (VIDEO)

https://youtu.be/VK7PfOLJ0EM

E mbani mend si ka qenë kjo rrugë përkrah Zaranikës? ...

E mbani mend si ka qenë kjo rrugë përkrah Zaranikës? Ja si është sot....

Elbasan/ Sejdini uron besimtarët ortodoksë me rastin e Pashkëve(Video)

https://www.youtube.com/watch?v=sECBhRwWTJI Kryetari i Bashkisë Elbasan Qazim Sejdini i shoqëruar nga Deputet Evis Kushi dhe Arben Kamami kanë qënë të pranishëm në prirtjen e organizuar në...

NJË EPOKE E RE NIS NË TV SKAMPA

https://www.youtube.com/watch?v=y3JVDYgBPkU

SËMUNDJA E DIABETIT ,ÇFARË NUK DIJMË? (VIDEO)

https://youtu.be/0oepomYo5YI

TRAGJEDIA NGA TËRMETI (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=PjU-jJkRXlI

RREZIKU NGA HEPATITET (VIDEO)

https://youtu.be/xSiW9PMI8Uw

NA NDIQNI

30,094FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
319AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

I bën vija në trup qenit që të duket si tigër, fermeri indian habit...

Të arrish të kamuflosh një qen si një tigër, mund të duket e çuditshme në plan të parë. Por kjo gjë është bërë nga një...

Rama, bën paralajmërim: Asnjë lek për shpërblim, darka e valle

Ndersa ka kërkuar nga gjitha kabineti solidarizim dhe angazhim të plotë në zonat e prekura nga tërmeti, atje ku kanë strehuar banorët, apo në...

Rama në Durrës me inxhinierët izraelitë: Strukturat janë të forta, riparimet në banesat e...

Kryeministri Edi Rama gjatë vizitës sot në Durrës, pa nga afër bashkë me inxhinierët e ardhur nga Izraeli, disa pallate dhe banesa të dëmtuara...