Elbasani në fokus

35 VITE DEDIKUAR SPORTIT(VIDEO)

https://youtu.be/G4VphwW0mFs

QENDRA KURATIVE E LLIXHAVE TË ELBASANIT (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=OJew43R4oaU

ELBASANI KRYEQENDRA E FESTIVALEVE (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=okNQLMv8n8U
Kadastra, 500 dosje të përfunduara çdo muaj

ÇËSHTJET E PRONËSISË, PROBLEMET DHE LEHTËSITË (VIDEO)

Çështjet e të drejtave të pronësisë vazhdojnë të konsiderohen sot një shqetësim madhor lidhur me zhvillimin e përgjithshën të ekonomisë shqiptare. Tregu i pasurive...

GRATË NË KARRIERË (VIDEO)

https://youtu.be/JfQ0eLBgWEQ

BASKETBOLL, MESHKUJT DREJT SUPERIORES (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=1ruN5SJN5KI

HISTORI SUKSESI NE RRUGETIMIN E TIJ…(VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=qi2fMU9aYMs

DHURO GJAK ,SHPËTO NJË JETË (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=hQcodv3N2IU

NA NDIQNI

29,950FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
312AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Rama: Meta e ka humbur busullën, sulmet ndaj SHBA-BE janë të turpshme!

Kryeministri Edi Rama ka dënuar nga foltorja e Kuvendit sulmet e Presidentit Ilir Meta ndaj ndërkombëtarëve, kryesisht SHBA e BE. Rama tha se këto janë...

Ambasadori i Norvegjisë i paraqet Letrat Kredenciale Presidentit Meta

Presidenti i Republikës, Ilir Meta prit sot në një takim Ambasadorin e ri të Jashtëzakonshëm dhe Fuqiplotë të Mbretërisë së Norvegjisë në Shqipëri, rezident...

SHESHET E LOJËRAVE PA STANDARDE

DPS miraton kushtet që duhet të respektohen Një vit më parë Kontrolli i Lartë i Shtetit në një auditim që kishte në fokus Agjencinë...