Elbasani në fokus

SËMUNDJA E DIABETIT ,ÇFARË NUK DIJMË? (VIDEO)

https://youtu.be/0oepomYo5YI

“TË JETOSH ME AUTIZMIN ” (VIDEO)

https://youtu.be/byXqjyT_ZV8

Elbasan/ SHIJA DHE PASIONI PËR USHQIMIN, NGA NAIM BASHMILI(VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=SRxwLcHsUHM

ELBASANI QYTETI TURISTIK (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=l56xEP-UVNg

FEDERATA SHQIPTARE E ÇIKLIZMIT I JEP TITULLIN E MIRËNJOHJES QAZIM SEJDINIT(FOTO)

Federata Shqiptare e Çiklizmit i ka akorduar titullin e mirënjohjes ish kryebashkiakut të Elbasanit, Qazim Sejdini. Presidenti Skënder Anxhaku, falenderon Z. Sejdini për kontributin...

SPITALI I RI I URGJENCES NE ELBASAN (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=3UHO6mCLz6Q

DRFPP ELBASAN PREJ VITESH HISTORI SUKSESI (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=Zgz2a78sQkI

NDIHMA JURIDIKE FALAS (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=6Tmo2_WtdAg

TREGU INDUSTRIAL DREJTË FALIMENTIMIT (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=NIZXiNmXkO4

NJË EPOKE E RE NIS NË TV SKAMPA

https://www.youtube.com/watch?v=y3JVDYgBPkU

NA NDIQNI

29,967FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
307AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

LUFTA KUNDËR GJUHËS SË URREJTJES

Eshtë zhvilluar sot në Universitetin “Aleksandër Xhuvani” seminari me temë “Lufta kundër gjuhës së urrejtjes” i cili organizohet në kuadër të aktiviteteve me rastin...

Fiona Papajorgji dhe Elsa Toska anëtare të Kushtetueses, Kuvendi miraton emërimin

Kuvendi ka votuar për miratimin si anëtare të Gjykatës Kushtetuese të Fiona Papajorgji dhe Elsa Toskës. Kuvendi miratoi me votim të fshehtë elektronik me 105...

240 MIJË FËMIJË KANË KRYER VAKSINAT FALAS

Procesi vijon ende në Elbasan dhe çdo qytet 240 mijë fëmijë kanë kryer vaksinat falas prej muajit tetor të këtij viti. Lajmi u bë...