Elbasani në fokus

Elbasan/ SHIJA DHE PASIONI PËR USHQIMIN, NGA NAIM BASHMILI(VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=SRxwLcHsUHM

SËMUNDJA E DIABETIT, ÇFARË NUK DIJMË? (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=t60mCj8lJ34

Elbasani i magjishëm nën petkun e borës(FOTO VIDEO)

https://www.facebook.com/elbasanbashkia/videos/383123512447463/ Edlira XHERRI

KARATEJA, SPORTI QË PO TËRHEQ TË RINJTË(VIDEO)

https://youtu.be/zgZLyihw3oA

Elbasan/Sejdini e Balla inspektojnë rrugën “Rinia”(Video)

Kryetari i Bashkisë Qazim Sejdini së bashku me Kryetarin e Grupit Parlamentar Taulant Balla inspektuan punimet në rrugën “Rinia” dhe degëzimet e saj me...

Elbasan : Ura e vjetër e Zaranikes…

Ura mbi përroin e Zaranikës është një urë e ngushtë, me pesë qemerë gjysmërrethorë, gjatë rrugës të luginës së Shkumbinit Durrës-peqin-Elbasan. Është ndërtuar në...
Kadastra, 500 dosje të përfunduara çdo muaj

ÇËSHTJET E PRONËSISË, PROBLEMET DHE LEHTËSITË (VIDEO)

Çështjet e të drejtave të pronësisë vazhdojnë të konsiderohen sot një shqetësim madhor lidhur me zhvillimin e përgjithshën të ekonomisë shqiptare. Tregu i pasurive...

ZRPP ELBASAN, GJATË NJË MUAJI MBI 1800 DOSJE TË PUNUARA(Video)

Në zyra e regjistrimit të pasurive të paluajtshme në Elbasan periudha e verës ka qenë mjaft e ngjeshur. Sipas Mariglen Dishës, drejtorit të këtij...

Elbasan/SHKOLLA “ALI AGJAH” GATI TË PRESË NXËNËSIT(Video)

 Viti shkollor 2018-2019 është një vit i rëndësishëm për shkollën “Ali Agjah” në Elbasan. Kjo jo vetëm për faktin se është një shkollë që...

NA NDIQNI

30,094FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
319AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Klauzolë modeste me Napolin, gjiganti europian pret “krahëhapur” Ancelottin

Arsenali e ka gjetur trajnerin e përkohshëm, me Freddie Ljungberg që debutoi në barazimin 2-2 ndaj Norwich City. Por, suedezi nuk ka sjellë ende entuziasmin...

Gabimi më i madh që e bëjnë prindërit: Detyrimi i fëmijëve ta përqafojnë apo...

Vetëm 1 në 3 persona janë të vetëdijshëm se çfarë nënkupton termi “miratim” apo “pëlqim”. Dhe është koha kur duhet të fillojmë t’ua mësojmë fëmijëve...

Profesoresha japoneze Kubota sjell ekspertizën nga Japonia në përballimin e tërmeteve

Veliaj: “Përvojë japoneze në përballimin e emergjencave me tërmetet; të jemi të përgatitur për të ardhmen”. Krahas ndihmës në ushqime, veshje e strehim, pas tërmetit...