E mërkurë,12,Dhjetor,2018
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Elbasani Sot

FOTO/ Parku Kombëtar “Shebenik- Jabllanicë” me qendër të re vizitorësh

FOTO/ Parku Kombëtar “Shebenik- Jabllanicë” me qendër të re vizitorësh

Parku Kombëtar ”Shebenik- Jabllanicë” prej më se 2 vitesh ka një qendër vizitorësh në fshatin Fushë-Studë dhe një i dytë po i shtohet në...

Edicioni Informativ 11 Dhjetor 2018

Në ditën e 7 të protestës së tyre studentët e universitetit Aleksandër Xhuvani të Elbasanit, të mbështetur sot edhe nga disa nga gjimnazet e...

ISHP NIS SHPËRNDARJEN E VAKSINAVE TË GRIPIT (VIDEO)

Stina e dimrit dukshëm favorizon qarkullimin e virusit të gripit. Për të parandaluar përhapjen në shkallë të gjërë në popullsi, Ministria e Shëndetësisë ka...

BOMB- HISTORI: SI SPINUAN ÇEKËT KOMBINATIN E ELBASANIT, INVESTIMIN MË TË...

Nga Çekia, Erald Kapri për newsbomb.al Ndërtimi i Kombinatit Metalurgjik të Elbasanit u konsiderua si investimi më i rëndësishëm i diktaturës komuniste i cili përfundoi...

Vajza nga Elbasani, Trejsi Sejdini ‘KUQ E ZI’, I ‘VË FLAKËN’...

Mbremjen e djeshme është zhvilluar Miss Universe, ku vendi jonë Shqipëria është përfaqësuar nga bukuroshja Trejsi Sejdini. Të gjitha vajzat kanë sfiluar me kostumet...

Elbasan/ Arrestohet 24 vjeçari, aksident me pasoja, tre të plagosur

Arrestohet 24 vjeçari, aksident me pasoja, tre të plagosur.Një automjet ka përplasur një tjetër dhe për pasojë tre të plagosur.   Sipas Policisë së Qarkullimit, u...

Librazhd / Një vjedhje në fshat, dy arrestime për dy autorët

Bëhet e ditur, se Specialistët e Hetimit të Krimit , arrestuan  dy persona në flagrancë. Ata janë shtetasit, L.B., 19 vjeç banues në fshatin...

Elbasan/ Katër vjedhje në seri, autorët mbeten në kërkim

Për fat të keq e për fat të mirë, vjedhësit ia kanë mbathur.  Informacioni vjen nga Komisariati i Policisë Elbasan. Sipas këtij të fundit,  gjatë...

DITA NDËRKOMBËTARE E MALEVE (VIDEO)

“Ç’ështja e maleve” është tema për vitin 2018 në Ditën Ndërkombëtare të Maleve. Duke mbuluar rreth 27 për qind të tokës, malet luajnë rol...

ATMOSFERA E E FESTAVE NE ELBASAN, DHE EMOCIONET QË FALIN

Tashmë kemi hyrë në Dhjetor, dhe pavarësisht të ftohtit që ky muaj sjell me vete, magjinë e festive. Zbukurimet qytetet shtojnë atmosferën duke u...

NA NDIQNI

19,283FansaPëlqeje
310NdjekësitNdjek
78NdjekësitNdjek
83AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Elbasansja Trejsi Sejdini ‘çmend’ mediat botërore, por e bëjnë balerinë…

Trejsi Sejdini është fituesja e kurorës së “Miss Universe Albania 2018”, ku edhe do të përfaqësojë vendin tonë në kompeticionin e bukurisë në Bangok. 18-vjeçarja...

Elbasan, arrestohen 3 shtetas, ja emrat…

Pavarësisht kontrolleve dhe paralajmërimeve të Policisë drejtimi i mjeteve në mënyrë të parregullt apo gjendje të dehur vazhdon. Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore...

Aksident në Elbasan, një grua përfundon në spital(Video)

Një aksident i rëndë është shënuar në aksin e rrugës kombëtare Elbasan –Tiranë, ndërsa raportohet se dy persona kanë mbetur të plagosur. Aksidenti sipas burimeve...
error: Permbajtje e mbrojtur!