Elbasani Sot

Asnjë postim për tu shfaqur

NA NDIQNI

25,304FansaPëlqeje
990NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
167AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Trajnime profesionale për 20 mijë punëkërkues në të gjithë vendin (Video)

“Start SMART” është një paketë e lançuar nga Shërbimi Kombëtar i Punësimit në ndihmë të punëkërkuesve të papunë prej një kohe të gjatë, duke...

Si 20 vite më parë/ Majko takim simbolik në kufi me pjesëtarët e “Batalionit...

Ministri i Shtetit për Diapsorën, Pandeli Majko mori pjesë sot në ceremoninë e 20 vjetorit të “Batalionit të Atlantikut”. Në këtë përvjetor jubilar, ish anëtarët...

27 MILION EURO GJOBË PËR 2 ITALIANËT QË BËNË BARBEKJU DHE PËRHAPËN ZJARR MASIV

Dy djem italjanë ishin në natyrë dhe po festonin duke pjekur mish, kur padashje zjarri i doli jashtë kontrollit dhe dogji 1000 m2 afer...