E diel,20,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Elbasani Sot

Komedia e trishte ‘’Babai’’ së shpejti në teatrin ‘’Skampa’’

Pas mbylljes së  festivali ndërkombetar të teatrit bashkëkohor "Skampa 2017" në teatrin ‘’Skampa’’  do të vijë komedia e trishtë ‘’Babai’’. Me regji të Spiro...
Ekspozita e kartmonedhave te vjetra vizitohet nga femijet me nevoja te veçanta

Ekspozita e kartmonedhave te vjetra vizitohet nga femijet me nevoja te...

Ekspozita e kartmonedhave të vjetra ne Teatrin Skampa është vizituar edhe nga fëmijët me nevoja të veçanta . Kjo iniciativë e ndërmarrë nga posta Shqiptare...
Sëmundjet e zemrës,çfarë duhet të dini

Sëmundjet e zemrës,çfarë duhet të dini

Sëmundjet kardiovaskulare me kalimin e viteve kanë pësuar rritje të ndjeshme. Janë të shumta rastet në të cilat sëmundjet e zemrës shkaktojnë vdekje të parakohshme...

Sejdini në një takim të ngrohtë me aktorët e premierës...

https://www.youtube.com/watch?v=icSZX2UbnoQ Një bashkëbisedim i ngrohtë mes aktorëve më në zë dhe kreut të Bashkisë. Kryetari i Bashkisë së Elbasanit, pret në zyrën e tij aktorët e...
Një postim do çonte aktoren e televonelave pas hekurave

Një postim do çonte aktoren e televonelave pas hekurave

Aktorja e telenovelës turke ‘Kuzey Guney’ ka përfunduar në prokurori vetëm për një postim në rrjetin social, Tëitter. E njohur për rolin e saj si...

Ministri Klosi aksion pastrami në Elbasan

Në kuadër të fushatës ‘’Të pastrojmë Shqipërinë që duam’’ Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi është gjendur në Elbasan për ta venë në...
Ngrohja për dimër si janë përgatitur qytetarët

Ngrohja për dimër si janë përgatitur qytetarët

Me ardhjen e stines se dimrit dhe uljen e temperaturave  janë rritur përgatitjet edhe kërkesat për ngrohje.Mënyrat e zgjedhura janë të shumta,nga ato me...

Trendi i tatuazheve, dhe efektet negative në lëkurë

Prej kohësh tashmë dhe në Shqipëri ka hyrë një trend i ri i cili po "infekton" në masë të rinjtë shqiptarë, aq sa pa...
Dr.Saimir Xhemali

Pasojat që sjell konsumimi i alkolit

Përveç duhanit  i cili njihet për problemet e shumta që sjell ne organizëm një ves tjetër i dëmshëm  që dëmton në të njëjtën mënyrë...

Zgjidhet prefekti i ri i Qarkut të Elbasanit.

Ish Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura të Shqipërisë, Gjeneral Major Maksim Malaj do të jetë prefekti i ri i Qarkut...

NA NDIQNI

20,524FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!