E martë,21,Gusht,2018
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 18 gusht 2018

DASHI Marrëdhënia juaj me partnerin do jetë e zjarrtë dhe nuk mund të qëndroni dot larg njëri – tjetrit. Do keni edhe për pak kohë...

Horoskopi sot, e premte, 17 gusht

DASHI Sot nuk do të kuptoheni siç duhet me partnerin. Nëse nuk jeni çift, do të keni takime serioze. Ju dëshironi të bëni shumë shpenzime,...

Horoskopi sot, data 16 gusht 2018

Dashi Po përballeni me disa probleme shpirtërore. Mos luani me emocionet tuaja. Mbajini këmbët në tokë. Mund të ndjeni shumë për një person sot. Përdoreni...

Horoskopi 16 Gusht 2018

Dashi-Një ditë e mirë kjo e mërkurë për të lindurit e kësaj shenje. Planetet do të kenë ndikim pozitiv gjatë ditës, duke ju dhuruar...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 14 Gusht

Dashi-Kjo e martë do të jetë një ditë mjaft e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Për ata që janë në një lidhje,...

Horoskopi për sot, data 13 gusht 2018

DASHI Jeni shumë e shqetësuar rreth marrëdhënies tuaj me një person. Ju duket sikur keni gabuar në një hap, dhe po përpiqeni të rregulloni me...

Kjo është java juaj/ Ja kush është shenja më me fat,...

Dashi Teksa ju jeni duke përjetuar momentin kyç të kësaj vere, plot kontradikta dhe shpresa për stinën e vjeshtës, dikush pranë jush mund të kërkojë...

Horoskopit për ditën e sotme, e diel 12 Gusht

Dashi-Një ditë jo fort e mirë kjo e diel për të lindurit e kësaj shenje. Sot do jeni të nevrikosur. Nëse jeni përgjegjës për...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 gusht 2018

Dashi Presioni nga të moshuarit në vendin e punës dhe mosmarrëveshjet në shtëpi mund të sjellin disa stres në jetën tuaj. Kjo gjë do t’ju...

Horoskopi për datën 10 gusht 2018

DASHI Për shkak të aspektit planetar, sot do të karakterizoheni nga një ndjenjë e fortë dashurie. Kjo përfshin dashurinë në familje. Sot do ju tërheqin...

NA NDIQNI

10,887FansaPëlqeje
230NdjekësitNdjek
68NdjekësitNdjek
1,318AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

AST Elbasani realizon udhëtimin e parë me kajak në lumin Shkumbin (Video)

Ast Elbasani ditën e sotme ka realizuar udhëtimin e parë  me kajak në lumin Shkumbin. Të apasionuarit e AST Elbasanit pas sporteve dhe kënaqësive...

Investimi i parë pas 28 vitesh, fshati Xherije në Cërrik me shëtitore të re

Bashkia Cërrik për herë të parë pas viteve ’90 ka nisur punën për rehabilitimin e infrastrukturës të fshatit Xherije. Faza e parë e punimeve parashikon...

Buke e kripe e zemer në Elbasani! Super promovim…(Video)

https://www.youtube.com/watch?v=kkJd_icFxNM Dy shefat e kuzhinës Alfio Rrotani dhe Indrit Çela promovuan ndryshe Elbasanin. Nën titullin “Bukë kripë dhe zemër” nëpërmjet gatimit dhe lojrave ata dhuruan...

Detajet e aksidentit në Golem, treni e shtyu makinën me 6 anëtarë të një...

Një familje e tërë, prindërit dhe 4 fëmijë kanë shpëtuar mrekullisht ndërsa janë shtyrë përreth 100 metra nga treni. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm...

“Droga më shkatërroi jetën, më braktisën të gjithë, më ndihmoni!”

Jam shkatërruar nga droga dhe kam shkatërruar jetën e familjes”. Riad Celufaj dhe fjalët që thotë janë historia e jetës së tij. 24 vjeçari...

Tjetër ndërhyje tek Unaza dhe autostrada Tiranë-Elbasan, plani i ri për rrethrrotullimin

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka vendosur që të bëjë një studim për të zëvendësuar rreth rrotullimin e TEG me një mbikalim nën argumentin se dinamika...
error: Permbajtje e mbrojtur!