Horoskopi

Një ditë sfiduese ju pret, mundohuni që të ruani qetësinë! Ja...

Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë dhe të mos përfshiheni në debate të lindura për shkak të punës apo për arsye personale. Jeni shumë nervoz,...

Aksidenti tragjik në tunelin e Tiranë-Elbasan, humb jetën vëllai i deputetes

Aksidenti i tmerrshëm që ndodhi mbrëmjen e së shtunës në tunelin që lidh Tiranën me Elbasanin, i ka marrë jetën një 42 vjeçari. Pas mesnatës...

Puna, dashuria dhe paratë, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot...

Dashi Dashuria: Megjithë disa keqkuptime në marrëdhëniet në çift, do të jeni të durueshëm dhe do të përpiqeni ta bëni këtë një ditë pozitive. Bëni...

Horoskopi 13 tetor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

DASHI Miqtë dhe partneri/partnerja mund të përfitojnë nga mirësia juaj. Disa mund të duan që ti ndihmoni për të zgjidhur problemet dhe nuk do i...

Si do nisë java për të lindurit e çdo shenje? Njihuni...

Dashi Kjo ditë do të jetë neutrale dhe me kalimin e orëve, Venusi nuk do të ketë më ndikim negativ. Gjërat do të ecin duke...

Horoskopi 6 Tetor 2019

Dashi Gjatë kësaj dite do të viheni në provë të fortë, duke qenë gjithë kohës nën tension. Nuk përjashtohen konfliktet në familje, edhe në raportet...

Parashikimi i horoskopit 11 shtator 2019, zbuloni çfarë thonë yjet për...

Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri,...

Horoskopi 9 shtator 2019, zbuloni çfarë thotë parashikimi i yjeve për...

DASHI Do të ndiheni të gëzuar dhe tepër bujarë sot. Dita do ju kalojë duke ndihmuar të tjerët ose duke u marrë me projekte që...

HOROSKOPI 8 SHTATOR 2019

Dashi Dashuria: Kjo është koha e duhur për të zgjidhur çështje që ju shqetësojnë për një kohë të gjatë, por mbani larg polemikën larg marrëdhënies...

E premte 6 shtator 2019 / Njihuni me parashikimin e astrologut...

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë...

NA NDIQNI

29,946FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
313AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Pacienti dhunon mjekun ne Peqin…Policia zbulon se ishte…

Një mjek në Peqin është dhunuar nga një pacient i cili kishte shkuar në gjendje të dehur në spital. Blutë e Elbasanit bëjnë me dije...

Alicia Keys rikthehet si mikpritëse e Grammy Awards

Alicia Keys do jetë sërish mikpritëse e Grammy Awards vitin e ardhshëm. Rikthimi i saj në vitin 2020 në 62-vjetorin e Grammy e vendos në...

Trajnimet profesionale, mundësi integrimi në tregun e punës/ Papunësia e të rinjve ra me...

Përqendrimi tek arsimi profesional, trajnimet apo kualifikimet e ndryshme kanë ulur papunësinë tek të rinjtë në vend. INSTAT bën të ditur se shkalla zyrtare...