Horoskopi

Horoskopi, 4 gusht 2019

  Ky është horoskopi për ditën e diel, 4 gusht 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox,...

E enjte 5 shtator 2019 / Njihuni me parashikimin e astrologut...

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ju...

Puna, shëndeti dhe dashuria, njihuni me parashikimin e yjeve për të...

Dashi Në aspektin profesional yjet janë në favorin tuaj thuajse gjatë gjithë ditës. Gjithsesi, nuk është e njëjta gjë sa i përket anës suaj sentimentale...
Horoskopi 14 korrik 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

Horoskopi 14 korrik 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi – Mund të ndiheni krijues, artistik dhe plot ide për projekte të reja. Megjithatë, mund të keni përgjegjësi të tjera mbi supe. Në të...

Puna, shëndeti dhe ndjenjat, njihuni me parashikimin e horoskopit sipas astrologut...

Dashi Do të jetoni disa momente pasigurie dhe do të jeni në kërkim të emocioneve që t’iu mbushin jetën. Këshillohet që të bëni kujdes në...

Horoskopi ditor, e hënë 5 gusht 2019

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 5 gusht 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Puna, shëndeti dhe dashuria, ja çfarë parashikon astrologu italian për të...

Dashi Gjatë kësaj fundjave do të keni një marsh më shumë, pasi diçka po ndryshon dukshëm. Këto tre ditë janë vendimtare për të bërë për...

Horoskopi ditor, e mërkurë 7 gusht 2019

Dashi Ju pret një ditë pozitive, ndaj përfitoni për të bërë ndonjë projekt të mirë. Do të jeni të karikuar me energji dhe me dëshirë...

Një ditë sfiduese ju pret! Njihuni me horoskopin

Dashi Gjatë kësaj dite pritet të merrni diçka më shumë, duke pasur parasysh ndikimin e favorshëm të shumë planetëve në shenjën tuaj. Këshillohet që të...

Horoskopi 22 Gusht 2019

Dashi Ju pret një e enjte vërtetë interesante, gjatë së cilës do keni mundësi të guxoni, të merreni me gjëra të reja dhe të përfshiheni...

NA NDIQNI

29,950FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
313AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Atentati në Shkozet/ Avokati kërkon lirimin e Redjan Rrajës, ja cila gjyqtare do shqyrtojë...

Pasi avokati i Redjan Rrajës apeloi masën e sigurisë dhe i kërkoi gjykatës së Apelit për Krimet e Rënda të lironte 34-vjeçarin, i arrestuar...

Të jetosh duke qëndisur thasë, njihuni me gruan që fiton para duke punuar me...

Të mbash familjen me grep dhe gjilpëre, kjo është sakrifica që bën një grua nga Gradishta e Divjakës. Zylfie Biçaku sëbashku me familjen e...

Pasi të mësoni përfitimet, ju nuk do e hidhni më si dikur lëkurën e...

Shegët nuk janë vetëm për t’u konsumuar, por mund të përdoren edhe si produkt bukurie. Ne gjithmonë konsumojmë vetëm kokrrat e kuqe të frutit...