Horoskopi

Horoskopi sot,e diel 7 Korrik 2019

Dashi Më në fund do të gjeni kohën e duhur për t’u relaksuar. Rekomandohet që të shtyni planet për ndryshime në shtëpi, pasi është mjaft...

Vlorë, Audi në flakë për herë të dytë

Për herë të dytë brenda pak ditësh, një automjeti në Vlorë, pronë e 44-vjeçarit Gëzim Dervishi, i është vënë flaka gjatë natës. Pak ditë më...

Puna, dashuria dhe paratë, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot...

Dashi Dashuria: Mundohuni të jeni prezent sa më shumë që të jetë e mundur në jetën e të dashurit tuaj dhe mos e teproni me...

Si do të jetë dita për të lindurit e çdo shenje?...

Dashi Dashuria: Mos kini frikë sot kur keni të bëni me një çështje në lidhje me të ardhmen tuaj sentimentale. Bëni atë haptazi dhe sigurohuni...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 25 Dhjetor

Dashi-Do të jeni nën ndikimin negativ të yjeve dhe të një periudhe nën ritmin e duhur. Rrezikoni që të përfshiheni në polemika të cilat...

Ngjarje të reja në sferën e dashurisë! Njihuni me parashikimin e...

Dashi Dashuria: Fillimi i një dite pozitive. Sipas horoskopit rreth dashurisë edhe nëse do të ketë tensione ato nuk do të ndikojnë në qetësi. Nëse...

Starton festivali ndërkombetar teatror “skampa 2017”

E gjithë vëmendja e ajkës së artit skenik shqiptar është rikthyer drejt Elbasanit, ku mbrëmjen e djeshme  ngriti  siparin Festivali Ndërkombëtar i Teatrit Bashkëkohor...

“Do bini në një kurth”, astrologe Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë...

Astrologe Meri Shehu ka paralajmëruar se njofton se planeti Mars ndodhet përballë Hënës së Zezë e për këtë arsye do kemi instikt të fortë...

Horoskopi 17 Gusht 2019

DASHI21. mars - 20. prill Dite shume e bukur dhe e mbushur me emocione pa mbarim kjo e sotmja për te dashuruarit. Edhe vete do...

Horoskopi ditor, 29 Mars 2019

Dashi Kjo ditë do të nxjerrë në pah energjinë tuaj por edhe vendosmërinë. Marsi do të dominojë shenjën tuaj, e cila do të jetë e...

NA NDIQNI

29,950FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
313AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

5 të arrestuar në Kapshticë dhe Kakavijë, po ndihmonin sirianët të kalonin kufirin

Pesë persona janë arrestuar në Devoll dhe në Bularat, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim, për shkak se po ndihmonin shtetas të huaj,...

Armët e paligjshme në rajon/Voda: Shqipëri, vendi i parë që nënshkroi marrëveshjen për oficerin...

Zhvillohet në Tiranë takimi i dytë rajonal koordinues i udhërrëfyesit për një zgjidhje të qëndrueshme për armët e paligjshme në rajon. Në takimin koordinues...

Gati 80 vite pa zgjidhje, Japonia dhe Rusia mund t’i japin fund ngërçit

Japonia kërkon që Rusia t'i kthejë mbrapsht 4 ishujt e vegjël Kuril, për të cilat pretendon se i përkasin asaj. Sekretari i Kabinetit të kryeministrit...