Horoskopi

Horoskopi i të enjtes, 13 dhjetor

Dashi-Kjo e enjte do të sjellë një sërë të rejash për ju. Megjithatë yjet parashikojnë që me gjasë do të humbni mendjen, pas një...

Horoskopi 3 Nëntor 2018

Dashi-Kjo ditë është ideale për ta kaluar në relaks të plotë. Duhet të rikuperoni energjitë lidhur me projektet e reja, të cilat do ju...

Horoskopi për ditën e sotme, ja shenjat që do u ndodhin...

Dashi 21/3 – 20/4 Dashuria do të jetë në ekuilibër për çiftet që janë bashkë për një kohë të gjatë, ndërsa ata që kanë pak...

Horoskopi për ditën e sotme, 22 dhjetor 2018

Dashi Në momentin e caktuar kërkoni këshillën e dikujt, para se t’i futeni një aksioni të ri financiar. Pas investimeve të mëdha, do të pasojnë...

Horoskopi i datës 05 maj 2018

Dashi Do t’ju duhet të ridimensioni një qëndrim tuaj të deritanishëm, pasi situata ka ndryshuar në favorin tuaj. Punët e zemrës tani duket sa janë...

Horoskopi 17 Tetor 2018

Dashi-Në dashuri po afrohet një fat i madh, i cili favorizohet nga një qiell i cili favorizon lidhjet e lindura së fundmi. Do të...

Parashikimi i horoskopit për datën 10 tetor 2018

DASHI Do të shfaqeni mjaft interesantë në sytë e atyre personave që ju rrethojnë. Në ambientin e punës  do të luftoni për të firmosur kontrata...

Parashikimi i horoskopit për datën 9 tetor 2018

Dashi                            Hëna në shenjë nuk është aleatja juaj për sot. Do të keni një ditë pa rezultate dhe do të jeni nervozë gjatë gjithë kohës....

Horoskopi ditor, e enjte 16 nëntor 2017

Dashi Dita e sotme do jete shume e paqëndrueshme për ata qe janë ne një lidhje. Debatet me partnerin do jene te zjarrta ne orët...

Horoskopi ditor, 11 Mars 2019

Dashi Kjo javë do të nisë me nervozizëm dhe tensione. Do të keni dëshirë që të zgjidhni gjëra vendimtare brenda një kohe të shkurtër, por...

NA NDIQNI

29,946FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
313AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Manastirliu jep lajmin e shumëpritur: Nis investimi për realizimin e transplantit të parë të...

Gjatë Kongresit të Shoqatës së Hematologjisë, Ministrja e Shëndetësisë u shpreh se po financojmë 100% trajtimin për limfomat malinje. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes...

Kuvendi në seancë të jashtëzakonshme/ Rezolutë për shmangien e krizës kushtetuese

Kuvendi mblidhet sot në seancë të jashtëzakonshme për të miratuar projektrezolutën për “Shmangien e krizës kushtetuese me synim legjitimitetin e Gjykatës Kushtetuese – detyrë...

Po karikonte telefonin në krevat teksa flinte, 40-vjeçarin e zë korrenti dhe vdes në...

jë ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së martës teksa një person ka humbur jetën pasi e zuri korrenti teksa ishte duke karikuar...