Horoskopi

Asnjë postim për tu shfaqur

NA NDIQNI

29,946FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
313AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Të gjithë për punë në Gjermani, por sa janë pagat atje? Sa marrin punonjësit...

Në Gjermani rrogat janë të larta, kështu mendojnë shumë migrantë, që duan të vijnë e jetojnë në këtë vend. Por sa paguhen vërtet punonjësit...

Negociatat/Ruçi: Vendimi i KE i pa merituar dhe nuk i përgjigjet realitetit

“Besimtarët tanë shqiptarë që i kemi prezent këtu janë më shumë besimtarë të fesë sesa anëtar të institucioneve të tyre, ndjenja dhe vlerat fetare...

Diskutimet për Buxhetin 2020, ministrja Gjonaj ndan lajmin e mirë: Po mendojmë rritjen e...

Ministrja e Drejtësisë është sot në Komisio0nin e Ligjeve ku po dikutohet buxheti për çështjet e drejtësisë. Ministrja tha se po shikohet mundësia për...