Horoskopi

E enjte 5 shtator 2019 / Njihuni me parashikimin e astrologut...

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ju...

Horoskopi ditor, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për ju sot

Dashi Dashuria: Do të jeni të lumtur me situatën tuaj aktuale sentimentale, deri në atë pikë sa që pothuajse do të duket sikur po jetoni...

Horoskopi 24 Gusht 2019

Dashi Ju presin emocione të bukura gjatë kësaj të shtune, edhe pse në dashuri mund të hasni në disa momente kritike. Me gjasë disa situata...

Horoskopi 23 Gusht 2019

Dashi Duhet të përqendroheni dhe investoni maksimalisht në sferën profesionale. Jeta juaj është vazhdimisht në ndryshim dhe kjo gjë ju shkakton jo pak stres. Demi Në pjesën...

Horoskopi 22 Gusht 2019

Dashi Ju pret një e enjte vërtetë interesante, gjatë së cilës do keni mundësi të guxoni, të merreni me gjëra të reja dhe të përfshiheni...

Horoskopi 21 Gusht 2019

Dashi Kjo ditë është mjaft e favorshme sa i takon sferës sentimentale dhe asaj profesionale. Ndërkohë nuk do të jetë në të njëjtën linjë sa...

Horoskopi 17 Gusht 2019

DASHI21. mars - 20. prill Dite shume e bukur dhe e mbushur me emocione pa mbarim kjo e sotmja për te dashuruarit. Edhe vete do...

Puna, shëndeti dhe ndjenjat, njihuni me parashikimin e horoskopit sipas astrologut...

Dashi Do të jetoni disa momente pasigurie dhe do të jeni në kërkim të emocioneve që t’iu mbushin jetën. Këshillohet që të bëni kujdes në...

Një ditë sfiduese ju pret! Njihuni me horoskopin

Dashi Gjatë kësaj dite pritet të merrni diçka më shumë, duke pasur parasysh ndikimin e favorshëm të shumë planetëve në shenjën tuaj. Këshillohet që të...

E kanë dorën me ‘vrimë’; Këto janë shenjat e horoskopit që...

Dashi Ata e kanë si argëtim shpenzimin e parave. Dashi mund të shpenzojë shuma të mëdha parash për të marrë atë që do edhe në...

NA NDIQNI

29,962FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
311AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Vende të lira pune, kryeministri Rama zbulon hapat që duhen ndjekur për të aplikuar:...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm udhëzimet për të gjithë ata që duan të bëhen pjesë e shërbimit civil. Me anë të një...

“Shqipëria punon tokën”, takimi i madh me Bujqësinë dhe prodhimet autoktone shqiptare

Panairi më i madh i bujqësisë, blegtorisë dhe agropërpunimit “Shqipëria punon tokën” do të zhvillohet në datat 16-17 Nëntor 2019, në Sheshin “Skënderbej” në...

E bija 4 vjeç i kërkon llogari, Gent Zenelaj i dërgon mesazh live nga...

Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit “Dance with me”, Gent Zenelaj tha se e bija e tij 4 vjeçe e akuzon gjithmonë që nuk i flet...