Horoskopi

“Do bini në një kurth”, astrologe Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë...

Astrologe Meri Shehu ka paralajmëruar se njofton se planeti Mars ndodhet përballë Hënës së Zezë e për këtë arsye do kemi instikt të fortë...

Horoskopi ditor, e mërkurë 7 gusht 2019

Dashi Ju pret një ditë pozitive, ndaj përfitoni për të bërë ndonjë projekt të mirë. Do të jeni të karikuar me energji dhe me dëshirë...

Horoskopi ditor, e hënë 5 gusht 2019

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 5 gusht 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi, 4 gusht 2019

  Ky është horoskopi për ditën e diel, 4 gusht 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox,...

Horoskopi për ditën e sotme, 3 gusht 2019

Dashi Bërja e një ndryshimi në jetën tuaj do të ishte një veprim i zgjuar, por jo në këto momente. Ka shumë peshkaqenë që notojnë...

Horoskopi ditor, e enjte 1 gusht 2019

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Gjatë ditës mund të ketë...

Njihuni me parashikimin e horoskopit

Dashi Dashuria: Jeta private mban surpriza. Sot disa kriza dashurie mund të zgjidhen si në favor ashtu edhe kundër, dhe do të keni të drejtën...

Puna, shëndeti dhe dashuria, njihuni me parashikimin e yjeve për të...

Dashi Në aspektin profesional yjet janë në favorin tuaj thuajse gjatë gjithë ditës. Gjithsesi, nuk është e njëjta gjë sa i përket anës suaj sentimentale...

Gjithçka mbi punën, shëndetin dhe ndjenjat, njihuni me parashikimin e horoskopit...

Dashi Yjet janë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, sidomos sa i takon sferës profesionale. Ndërkohë probleme parashikohet të ketë në sferën sentimentale, ku do...

Si do jetë dita e sotme për ju? Njihuni me parashikimin...

Dashi Kjo e mërkurë do të jetë shumë herë më e mirë në raport me ditët që keni lënë pas. Nëse do të jeni të...

NA NDIQNI

29,950FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
313AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

TRONDITËSE/ Aksidentohet presidenti i klubit të njohur shqiptar, përplasen 4 automjete

Presidenti i klubit të futbollit Skënderbeu Ardjan Takaj dhe bashkëshortja e tij janë përfshirë në aksident mëngjesin e sotëm gjatë kohës që po udhëtonte...

Tri vajzat krijojnë aplikacion kundër dhunës në familje

Tri vajza adoleshente bashkuan forcat për të krijuar një aplikacion që ndihmon gratë shqiptare me dhunën në familje. Arla hoxha, Dea Rrozhani dhe Jonada Shukarasi,...

Duart tregojnë sinjale për shëndetin që nuk duhet t’i injoroni

Nëse i hidhni një sy duarve, atëherë do kuptoni se sa shumë thonë për shëndetin tuaj. Duart janë një indikator i rëndësishëm i asaj...