E shtunë,21,Prill,2018
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Kronikë

Qëlloi me armë kushëririn, zbardhet arsyeja e konfliktit mes tyre

Zbardhet konflikti i armatosur i ndodhur në orët e mbrëmjes në fshatin Drisht te Shkodrës. Dhjetëra forca policie dhe grupi i FNSH-së mbërriti në zonë...
Fierakja bën për spital burrin 8 vjet më të madh se vetja

Fierakja bën për spital burrin 8 vjet më të madh se...

Shumica e rasteve të dhunës në familje, janë të burrit që ushtron dhunë ndaj gruas. Por ditën e djeshme ka ndodhur e kundërta në Fier,...
Ekstradohet nga Hungaria mashtruesi. Skema sesi kosovarët “përlanë” 500 mijë euro

Ekstradohet nga Hungaria mashtruesi. Skema sesi kosovarët “përlanë” 500 mijë euro

Ekstradohet nga Hungara 37 vjeçarari kosovar i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Gjykata e Rrethit Gjyqësorë Tiranë e ka dënuar me 13 vite burg, Valon Kyçykun...

Zbardhet aksidenti i djeshëm me vdekje në Pogradec, në kërkim autori

Një  aksident ka ka ndodhur pasditen e djeshme me pasojë vdekjen në qytetin e Pogradecit, autori i krimit u largua nga vendi i ngjarjes, por është...

Detajet e atentatit ndaj shqiptarit, killerit i afrohet pensionisti dhe i...

Një 44 vjeçar shqiptar është bërë viktimë e një atentati mafioz në provincën Novi Ligure në Itali dhe aktualisht ndodhet në gjëndje kritike për...

Burri me depresion i jep fund jetës

Një 66-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen numër 15 në Spitall në Durrës. Burime zyrtare nga...

Berat, vodhi dy televizorë, prangoset 22 vjeçari

Një 22-vjeçar është arrestuar pasi i ka vjedhur një varëse floriri shtetases me iniciale B.T., në Berat. David Shehu, banues në lagjen Çlirim, dyshohet se...
Aksident në Qafë Thanë, makina kthehet kokë poshtë

Aksident në Qafë Thanë, makina kthehet kokë poshtë

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Qafë Thanë, ku një makinë është përmbysur në rrugë. Drejtuesi i makinës ka humbur kontrollin, teksa ishte...
Zbardhjet plagosja në Vlorë, arrestohet pronari i lokalit, në kërkim autori

Zbardhjet plagosja në Vlorë, arrestohet pronari i lokalit, në kërkim autori

Është zbardhur ngjarja e ndodhur ditën e djeshme në Vlorë, ku mbeti i plagosur me armë zjarri 51-vjeçari me iniciale A.G. Blutë e Vlorës bëjnë...
Kërkohej në Itali, arrestohet 40-vjeçari në Bulqizë

Kërkohej në Itali, arrestohet 40-vjeçari në Bulqizë

Policia e Dibrës ka vënë në pranga një të shpallur në kërkim për disa vepra penale në Itali. Në pranga është vënë Ylber  (Dylber), Kaja...

NA NDIQNI

10,233FansaPëlqeje
230NdjekësitNdjek
66NdjekësitNdjek
1,053AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

300 TË PASTREHË NË CERRIK, BANESAT SOCIALE MUNGOJNË

300 TË PASTREHË NË CERRIK, BANESAT SOCIALE MUNGOJNË (VIDEO)

Në qytetin e Cërrikut nuk ka banesa sociale për shtresat në nevojë. Edhe pse në këtë qytet numërohen rreth 300 të pastrehë për ta...

Aksident i rëndë pranë tunelit Elbasan-Tiranë, 2 persona të shtrirë në asfalt

Një aksident i rëndë ka ndodhur ka në hyrje të tunelit Elbasan-Tiranë. Udhëtarë kanë njoftuar se një BENZ ka dalë dalë nga rruga gati për të...

AKSIDENT NË METALURGJI, KALIMTARJA NË GJENDJE TË RËNDË

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e së premtes në aksin Elbasan Metalurgji ku një kalimtare është përplasur nga një mjet tip seat...

Shqipëria fiton çmimin e parë në panairin “Trashëgimia kulturore e kombeve”, i zhvilluar nga...

Studentët shqiptarë përfaqësuan denjësisht Shqipërinë e kulturës, traditës dhe vlerave. Ky çmim erdhi si një kurorëzim për mundin, sakrificën dhe dashurinë që studentët shqiptarë demonstruan...
TRANSFORMIMI I BELSHIT, NXIT TURIZMIN

TRANSFORMIMI I BELSHIT, NXIT TURIZMIN (VIDEO)

Qyteti i Belshit është ndër të rrallët qytete në vend që nuk ka një vend akomodimi. Askush nuk ka guxuar të investojë në hotele...
error: Permbajtje e mbrojtur!