E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Kronikë

Fillojnë sërish rrëshqitjet e dherave në rrugën Tiranë – Elbasan

Fillojnë sërish rrëshqitjet e dherave në rrugën Tiranë – Elbasan

ARRSH njoftoi se pas shkrirjes së borës, filluan problemet me rrëshqitjet e dherave anës rrugës së vjetër Tiranë - Elbasan në kilometrin 33. Menjëherë...
Tre grabitje me maska brenda 1 ore

Tre grabitje me maska brenda 1 ore

Tre grabitje me maska kanë ndodhur në orët e para të mëngjesi të ditës së sotme. Grabitjet rreth orës 03:00 të mëngjesit janë bërë në...
Jo një herë, por dy herë është abuzuar me vajzën 19-vjeçare nga Aleksandër Luca dhe një 23-vjeçari rom.

‘Jo njëherë, por dy herë’, shqiptarit i ngrihen të tjera akuza

Jo një herë, por dy herë është abuzuar me vajzën 19-vjeçare nga Aleksandër Luca dhe një 23-vjeçari rom. Maria Krikopoulou, avokatja e vajzës, shpjegoi si...
Tre durrsakë në pranga

Arrestohen tre persona, autorë të dyshuar për vjedhjen e një automjeti...

Arrestohen tre persona, autorë të dyshuar për vjedhjen e një automjeti dhe dy bizneseve. Gjatë operacionit të koduar ‘Ndjekja’, janë vënë në pranga tre persona...

Alarm në Pukë: Mos rrëshkisni mbi liqenin e ngrirë!

Bashkia e Pukës i ka bërë thirrje qytetarëve sot dhe në veçanti prindërve, të këshillojnë fëmijët e tyre që të mos hipin në sipërfaqen...

‘Maskat’ grabisin me themel, argjendarinë në mes të qytetit të Lushnjës

Katër persona me maska kanë grabitur një argjendari në mes të qytetit të Lushnjës. 100 milionë lekë të vjetra llogaritet dëmi shkaktuar biznesit. pronari i biznesit ka llogaritur...
I mbytet skafi në brigjet e detit Jon, policia shqiptare shpëton italianin

I mbytet skafi në brigjet e detit Jon, policia shqiptare shpëton...

Policia kufitare e Sarandës shpëton një shtetas italian, i cili ishte nisur nga Korfuzi në Sarandë. Skafi i shtetasit italian raportohet se u mbyt në...

Policia e Kukësit reagon në kohë, shpëton jetën e 2-vjeçarit

Reagimi në kohë i Policisë së Kukësit i ka shpëtuar jetën një vogëlushi 2-vjeçar. Policia e Kukësit ka marrë një telefonatë nga një shtetas nga...
Misteri i trupit të pajetë të shqiptarit, u gjet në banesën 300 vjeçare

Misteri i trupit të pajetë të shqiptarit, u gjet në banesën...

Mister me gjetjen e një trupi të pajetë në një banesë të shekullit të XVIII në Senago të Milanos në Itali. Mediat italiane shkruajnë se...

Burg për jetë Fadil Kasemit, vrau gruan

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur burg për jetë për Fadil Kasemin, i cili vrau bashkëshorten e tij, gjyqtaren Fildez Hafizi. Vendimi është dhënë...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!