E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Kronikë

Aksidenti tek metalurgjiku Elbasanit, vdes kalimtari, plagosen 2 të tjerë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mengjesin e sotem në Elbasan.Si pasoje ka mbetur një i vdekur dhe janë plagosur dy te tjere. Ngjarja ka...

Aksidenti i rëndë ne Cerrik, humb jeten 20 vjeçari

Aksident me pasojë vdekjen në aksin Cërrik - Mollas Automjeti ka dalë nga rruga si pasojë ka hmubur jeten 20 vjecari  Aurel Xhika Automjtei  është përplasur...
Bëhet vrasës vetëm se një makinë e parkuar i zuri hyrjen e pallatit!

Bëhet vrasës vetëm se një makinë e parkuar i zuri hyrjen...

Ekzekutimi me plumb në kokë i 35- vjeçarit Altin Balliu, mbrëmjen e së enjtes në Korçë, dyshohet se ka ndodhur pas sherrit për një...
Harrojnë sobën ndezur, digjet apartamenti në Elbasan

Harrojnë sobën ndezur, digjet apartamenti në Elbasan

Një apartament përfshihet nga flakët në qytetin e Elbasanit. Zjarri është vënë nën kontroll nga shërbimi zjarrfikës, ndërkohë nga ngjarja nuk raportohet për persona të...

Planet që kishte bërë për sot, telefonata e fundit e Adelës...

Para se të ndërronte jetë në orët e para të mëngjesit të sotëm, gazetarja Adelajda Xhamani i ka telefonuar një prej shoqeve të saj....

Cërrik, kambistit i dalin para me pistoletë i marrin 1.3 milione...

Një kambist është grabitur në momentin kur ka tentuar të hyjë në makinë. Ngjarja u regjistrua rreth orës 06.40 minuta, në lagjen  nr.1, në qytetin...

Po parkonte para shtëpisë, djalin nga Elbasani e gjen belaja me...

Shpesh disa policë janë të kuptueshëm, por disa të tjerë nuk duan të jenë të tillë. Diçka e ngjashme i ka ndodhur djali në Elbasan. Teksa...

Autobusi me nxënës përplaset me veturën, vdes 25 vjeçari në...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Librazhd-Elbasan, në afërsi të fshatit Mirakë.     Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se...

I vunë flakën makinës, 33-vjeçari nga Elbasani shuan zjarrin

Rastet e djegieve të makinave janë të shumta në vendin tonë kohët e fundit. Edhe mbrëmjen e djeshme, rreth orës 23:00, në lagjen “Visarion Xhuvani”,...

Aksident në aksin Elbasan-Metalurgji, plagoset 49 vjeçari

Një aksident ka ndodhur mengjesin e sotem në aksin rrugor Elbasan – Metalurgji. Në aksident  është përfshirë mjeti tip "Peugot" me targa AA607BI, ...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!