E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Kronikë

Tre grabitje me maska brenda 1 ore

Tre grabitje me maska brenda 1 ore

Tre grabitje me maska kanë ndodhur në orët e para të mëngjesi të ditës së sotme. Grabitjet rreth orës 03:00 të mëngjesit janë bërë në...
Fillojnë sërish rrëshqitjet e dherave në rrugën Tiranë – Elbasan

Fillojnë sërish rrëshqitjet e dherave në rrugën Tiranë – Elbasan

ARRSH njoftoi se pas shkrirjes së borës, filluan problemet me rrëshqitjet e dherave anës rrugës së vjetër Tiranë - Elbasan në kilometrin 33. Menjëherë...
Aksidenti tragjik në Itali, kush është i riu shqiptar që humbi jetën

Aksidenti tragjik në Itali, kush është i riu shqiptar që humbi...

Ditën e djeshme një aksident i rëndë ndodhi në Itali, aty ku raportohet se shqiptari 18 vjeçar Kledis Gixhari humbi jetën pasi u përplas...

Policia e Kukësit reagon në kohë, shpëton jetën e 2-vjeçarit

Reagimi në kohë i Policisë së Kukësit i ka shpëtuar jetën një vogëlushi 2-vjeçar. Policia e Kukësit ka marrë një telefonatë nga një shtetas nga...
Jo një herë, por dy herë është abuzuar me vajzën 19-vjeçare nga Aleksandër Luca dhe një 23-vjeçari rom.

‘Jo njëherë, por dy herë’, shqiptarit i ngrihen të tjera akuza

Jo një herë, por dy herë është abuzuar me vajzën 19-vjeçare nga Aleksandër Luca dhe një 23-vjeçari rom. Maria Krikopoulou, avokatja e vajzës, shpjegoi si...

‘Maskat’ grabisin me themel, argjendarinë në mes të qytetit të Lushnjës

Katër persona me maska kanë grabitur një argjendari në mes të qytetit të Lushnjës. 100 milionë lekë të vjetra llogaritet dëmi shkaktuar biznesit. pronari i biznesit ka llogaritur...
Tre durrsakë në pranga

Arrestohen tre persona, autorë të dyshuar për vjedhjen e një automjeti...

Arrestohen tre persona, autorë të dyshuar për vjedhjen e një automjeti dhe dy bizneseve. Gjatë operacionit të koduar ‘Ndjekja’, janë vënë në pranga tre persona...

Shqiptari gjendet i varur në qelinë e burgut

Një shqiptar është gjendur i varur në qelinë e burgut në Agios Nikolaos në Kretë. Lajmi publikohet nga mediat greke, ndërsa nuk bëhet ende i ditur emri...

Makina përplas të moshuarin me biçikletë në Fier

Një i moshuar që po udhëtonte me biçikletë është përplasur nga një automjet në lagjen '15 tetori' në Fier. I moshuari është dërguar me urgjencë...

Burg për jetë Fadil Kasemit, vrau gruan

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur burg për jetë për Fadil Kasemin, i cili vrau bashkëshorten e tij, gjyqtaren Fildez Hafizi. Vendimi është dhënë...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!