E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Kronikë

Mbytet i moshuari tek Shkëmbi i Kavajës, deti nxjerr trupin në breg

Mbytet i moshuari tek Shkëmbi i Kavajës, deti nxjerr trupin në...

Një i moshuar është mbytur sot te Shkëmbi i Kavajës në Durrës. Viktima është një person rreth 70-vjeç, i cili ishte futur në det për...

Gabimi fatal i Emiliano Tashos që i kushtoi burgun

Gjykata e Tiranës ka shtuar edhe 1 vit burg për të dënuarin për “vrasje me paramendim, e kryer në bashkëpunim”, Emiljano Tasho. Ky i fundit...

Durrës, aksident me pasojë vdekjen tek mbikalimi i Shkozetit

Nje ngjarje e rëndë ka ndohur sot në mengjes në Durrës. Një Aksident i rëndë me pasojë vdekjen në afersi të mbikalmit të Shkozetit....

Tiranë, 21 vjeçari prostituon të fejuarën

Një i ri dhe e fejuara e tij janë dënuar nga Gjykata e Tiranës për akuzat e “shfrytëzimit të prostitucionit”. Bëhet fjalë për një çift...

Pranga të riut në Berat, shiste heroinë

Goditet një tjetër rast i shpërndarjes së drogërave të forta në Berat. Në pranga ka përfunduar poseduesi i lëndës narkotike,  Asjan Topi, 22 vjeç,...

Grabitja me armë në Fier, ndërron jetë 53-vjeçari

Një nga dy personat e plagosur ditën e djeshme në Fier, gjatë një grabitje me armë në mes të qytetit, ka humbur jetën në...

Librazhd /Arrestohet 21 vjeçari për kryerjen e një sërë vjedhjesh

Në vijim të punës për parandalimin e vjedhjeve , si dhe kapjen e vënien para përgjegjësisë ligjore të autorëve të vjedhjeve të ndodhura më...

Arrestohet për drogë, 26-vjeçari nga Saranda arratiset me pranga në duar

Policia Sarandë ka shpallur në kërkim E.I., 26 vjeç, pasi në banesën ku jeton me babain, Mustafa Idrisllari, i janë sekuestruar 22 kg lëndë...
Nju Jork, dy shqiptarë thyejnë çatinë e dyqaneve dhe grabisin paratë në bankomat

Nju Jork, dy shqiptarë thyejnë çatinë e dyqaneve dhe grabisin paratë...

Dy shqiptarë me gjasë nga Kosova do të dalin përpara një jurie të madhe në Nju Jork nën akuzën e vjedhjes së 14 mijë...
Shqiptari i kapur me 65 kg drogë bëhet “bilanc vjetor” në Itali

Shqiptari i kapur me 65 kg drogë bëhet “bilanc vjetor” në...

Karabinierët në Rimini në Itali kanë bërë bilancin e punës së tyre, ndërsa vërehet se rastet e ankesave në rajonet e policisë kanë shënuar...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!