Kronikë

Asnjë postim për tu shfaqur

NA NDIQNI

29,322FansaPëlqeje
1,018NdjekësitNdjek
84NdjekësitNdjek
214AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

BE kërkon përshpejtimin e ngritjes së SPAK dhe Gjykatës Kushtetuese, dy kandidatë të tjerë...

Ndërkombëtarët janë vënë në lëvizje me qëllim që Struktura e Posaçme Antikorrupsion dhe Gjykata Kushtetuese të ngrihen sa më shpejt. SPAK do të jetë...

Vendimi i qeverisë: Ndryshon nota mesatare për në universitete

Këshilli i Ministrave ka vendosur të rrisë notën mesatare për pranimet në institucionet e arsimit të lartë në vend. Vendimi është marrë ditën e...

Vetëm njerëzit e fortë mendërisht, arrijnë t’i bëjnë këto gjëra…

Më poshtë do të mund të lexoni një listë me disa nga gjërat që i bëjnë vetëm njerëzit e fortë mendërisht: Nuk humbasin kohë duke...