E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Kronikë

I jep fund jetës 66-vjeçari në Malësi të Madhe

Një 66-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke pirë fostoksinë. Ngjarja ka ndodhur në Malësi të Madhe në fshatin Bizhetë. Policia njofton zyrtarisht se: Më datë...

Shiste drogë, prangoset polici i Komisariatit në Durrës. Ja emri

Një oficer policie është vënë në pranga në Durrës, pasi akuzohet se bashkë me disa persona të tjerë shiste drogë. Shërbimi i Çështjeve të Brendshme...

Adela e la derën hapur! Përshëndetja e fundit me kolegët në...

Vdekja e papritur e gazetares Adelajda Xhamani është klasifikuar nga Policia si vdekje për shkaqe natyrore. Mjekët ligjorë, që bënë autopsinë mëngjesin e së...

Shqiptari godet me çekiç në kokë gruan… e pa duke u...

Nje ngjarje e rende raportohet nga nje familje shqiptare ne Itali, ku burri ka tentuar te vrase gruan dhe ajo ndodhet ne gjendje te...

Aksident tragjik/ Humb jetën shqiptari, babai i 3 fëmijëve

Një aksident me një shqiptar të vdekur ka ndodhur në Greqinë fqinje. Viktima është një 46-vjeçar, raportojnë sot mediat lokale, pa bërë të ditur gjeneralitetet...

Vlorë, plagoset me armë zjarri një shtetas

Një 39 vjeçar, me inicialet D.L., banues në fshatin Trevllazër në Vlorë, ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme, në qytetin bregdetar. Salla operative...

Plagosje me armë zjarri në Vlorë

Një 39 vjeçar, me inicialet D.L., banues në fshatin Trevllazër në Vlorë, ka mbetur i plagosur mbrëmjen e djeshme, në qytetin bregdetar. Salla operative e...

Çfar u zbulua gjatepunimeve ne parkun “Rinia”?!

Gjenden të groposura në Parkun "Rinia" ,  në qytetin e Elbasanit , katër armë zjarri të tipit “Kallashnikov”. Sipas burimeve zyrtare të policisë ,...

Aksident i rëndë në Tiranë, i riu dergjet në tokë i...

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë, pranë zonës së njohur si “9-katëshet”, ku një i ri është përplasur me...

Lushnje, policia merr në pyetje djalin e 55 vjeçarit që u...

Grupi hetimor në Lushnje ka marrë në pyetje njërin nga djemtë e 55- vjeçarit, trupi i të cilit u gjet dje i pajetë i...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!