E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Kronikë

Nëna shqiptare kapet me drogë në makinë, përdori dy fëmijët për...

Një nënë e re shqiptare është arrestuar nga policia greke pasi u kap me një sasi prej 35 kilogramë hashash në makinën që ajo...

Thyerja e bankomatit në Vorë, Policia: Hajdutët dështuan

Një bankomat është grabitur në orët e para të mëngjesit në Vorë. Persona të paidentifikuar kanë thyer me sende të forta duke e shkatërruar plotësisht. Policia...

Tragjike/ Vdes 20 vjeçari, piu fostoksinë, bën aksident makina që po...

Një 20 vjeçar humbi jetën tragjikisht sot në qytetin e Durrësit. Gjon D. nga fshati Gramëz ka tentuar ti japë fund jetës duke u vetëhelmuar...

Makina përplas të moshuarin me biçikletë në Fier

Një i moshuar që po udhëtonte me biçikletë është përplasur nga një automjet në lagjen '15 tetori' në Fier. I moshuari është dërguar me urgjencë...

Shqiptari gjendet i varur në qelinë e burgut

Një shqiptar është gjendur i varur në qelinë e burgut në Agios Nikolaos në Kretë. Lajmi publikohet nga mediat greke, ndërsa nuk bëhet ende i ditur emri...
Procedohen 4 shtetas në Krujë

Procedohen 4 shtetas në Krujë

Policia e Krujës ka ushtruar kontrolle të befasishme në kuadër të zbatimit të planit të masave për evidentimin e ushtrimit dhe zhvillimit të kundraligjshëm...

Detaje nga vrasja e trefishtë në Tiranë, autori ishte divorcuar, kishin...

Një vrasje e trefishtë ka tronditur në orët e para të mëngjesit Tiranën. Shtetasi Majlind Lila ka vrarë me armë zjarri shtetasit Bujar Mataj dhe...

Korçë, doli të merrte ushqim për familjen e gjejnë të ngrirë...

Kishte shkuar të merrte ushqime për familjen por nuk ka mundur të kthehet më. Gazetarja e Ora News në Korçë, Lediona Dervishaj informon se 53...

Kontrolle në pikën kufitare Durrës, kapet kamioni me drogë dhe tre...

Policia Kufitare vijon zbatimin e masave shtesë në kontrollin e mjeteve dhe dokumentacionin e udhëtarëve. Gjatë 24 orëve të fundit është kapur një kamion...

Sulm me armë lokalit në Fier

Qëllohet me armë zjarri një lokal në qytetin e Fierit. Lokali ndodhet në lagjen “Kastriot”. Ngjarja ka ndodhur në mesnatë kur lokali nuk ka...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!