E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Kronikë

Vrasja e trefishtë, pamje nga vendi ku dhëndri vrau vjehrrin, vjehrrën dhe veten

Vrasja e trefishtë, pamje nga vendi ku dhëndri vrau vjehrrin, vjehrrën...

Kjo është rruga ku ndodhet shtëpia e familjes së Bujar Matës në Unazën e Re në Tiranë dhe janë gjetur të ekzekutuar me armë i...
Një shqiptar është arrestuar sot nga policia greke, pasi u kap duke transportuar drogë

Arrestohet 27 vjeçari shqiptar, kapet me 53 kg marijuanë!

Një shqiptar është arrestuar sot nga policia greke, pasi u kap duke transportuar drogë.  27-vjeçarit, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije,...
Spitalet mbushen me njerëz me fraktura për shkak të borës

Spitalet mbushen me njerëz me fraktura për shkak të borës

Prezenca e akullit në rrugë ka shkaktuar jo pak probleme në qytetin e Gjirokastrës. Shumë qytetarë i janë drejtuar Spitalit Rajonal Omer Nishani për shkak...

Bie në greminë makina e bashkisë Librazhd

Në fshatin Letem të Librazhdit, makina e Ndërmarrjes së Rrugëve, e cila shoqëronte fadromën per hapjen e rrugës, ra në greminë. Brenda në makinë ndodheshin dhe dy...
Helikopteri i FA evakuon 15 persona të bllokuar në Theth e Shalë

Helikopteri i FA evakuon 15 persona të bllokuar në Theth e...

Forca Ajrore përmes ekuipazhit të Cougar evakuon 15 persona në fshatrat Theth e Shalë, mes tyre dy të sëmurë, problematika e të cilëve u...
Rrihet egërsisht i burgosuri shqiptar në Trikalla, pritje mizore nga patriotët e vet

Rrihet egërsisht i burgosuri shqiptar në Trikalla, pritje mizore nga patriotët...

Një i burgosur shqiptar është rrahur egërsisht të shtunën në një burg në Greqi, në burgun e Trikallës. Atë e rrahën patriotët e vet...
Akulli në autostradë përplas dy makinat kokë më kokë

Akulli në autostradë përplas dy makinat kokë më kokë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Levan- Tepelenë, ku dy automjete janë përplasur kokë më kokë për shkak të akullit në rrugë. Dy...
Bora izolon 14 familje në Dibër, rëndë një 50-vjeçar

Bora izolon 14 familje në Dibër, rëndë një 50-vjeçar

Një tjetër apel për ndihmë vjen nga Dibra. Gazetari Enver Doçi raportoi për4 “BalkanWeb” se 14 familje janë të izoluara nga dëbora në Zall...
Mësuesit bllokohen prej borës, helikopteri i FA ka nderhyrë për shpëtimin e tyre

Mësuesit bllokohen prej borës, helikopteri i FA ka nderhyrë për shpëtimin...

Helikopteri Cougar i Forcës Ajrore është nisur drejt Thethit e Shalës për evakuimin e 8 mësuesve të bllokuar në atë zonë. Sipas njoftimit që vjen...
I dënuar me 10 vjet, pasi qëlloi me thikë bashkëatdhetarin, arrestohet në Zvicër

I dënuar me 10 vjet, pasi qëlloi me thikë bashkëatdhetarin, arrestohet...

Më 2 shkurt 2012, ai goditi me thikë një bashkatdhetar në Piazzale të Romës, për të cilën u dënua me 10 vite burg. Që nga...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!