E shtunë,21,Prill,2018
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Kulturë

Donte të martohej me një italian, vritet 25 vjeçarja pakistaneze

Donte të martohej me një italian, vritet 25 vjeçarja pakistaneze

Një vajzë 25 vjeçare me origjinë pakistaneze e cila quhej Sana Cheema, me leje qëndrimi në Bresha të Italisë, u vra në vendin e...

1971/Torturat në burgun e Burrelit

1971/Torturat në burgun e Burrelit Nga:Kastriot Dervishi Dom Simon Jubani ishte ndër të burgosurit politikë më të jashtëzakonshëm gjatë periudhës së regjimit komunist. U dënua radhazi...

Shuhet në moshën 28-vjeçare muzikanti me famë botërore Avicii

DJ i njohur Avicii ka ndërruar jetë në moshën 28-vjeçare në Oman. Përfaqësuesi i tij tha në një deklaratë: "Me dhimbje të thellë njoftojmë humbjen e...
Kylie Jenner tregon anën e mëmësisë

Kylie Jenner tregon anën e mëmësisë

Ajo u vu nën qendër të opinonit të fansave pasi shkoi për të ndjekur Coachellan vetëm dy muaj pasi solli në jetë vajzën e...

Kate Upton provokuese me bikini

Kate Upton duket më seksi se kurrë për fushatën e re ti bikinit për Yamamay. Supermodelja e Sports Illustrated dukej mjaft tërheqëse ndërsa ekspozoi format...
‘Këngë e vjedhur’, Mozzik zbulon të vërtetën: Po, e kam incizuar këngën tek ata!

‘Këngë e vjedhur’, Mozzik zbulon të vërtetën: Po, e kam incizuar...

Kënga e fundit e reperit shqiptar Mozzik është fshirë nga kanali Youtube nga ish-menaxherët e tij, të cilët thonë se e ka muzikën e...
Vdekja e Prince: Nuk do të ngrihen padi penale

Vdekja e Prince: Nuk do të ngrihen padi penale

Nuk do të ngrihen akuza penale për vdekjen e këngëtarit amerikan Prince, në prill të vitit 2016, thanë prokurorët. Këngëtari, 57 vjeç, ka vdekur nga...

Festivali i Filmit në Kanë merr vendimin e papritur

Festivali i Filmit i themeluar në vitin 1946, do të mbahet edhe këtë vit në Kanë, Francë. Festivali i 71-të i Filmit në Kanë...

Charlize Theron mahnit në premierën e filmit “Tully”

Charlize Theron solli glamur në qendër të Los Angelesit teksa parakaloi mbi tapetin e kuq të shtruar me rastin e premierës së filmit të saj...
Mbretëresha Elizabeta i jep lamtumirën qenit të saj, i fundit i dinastisë corgi

Mbretëresha Elizabeta i jep lamtumirën qenit të saj, i fundit i...

Mbretëresha Elizabeta është trishtuar shumë pasi i ka dhënë lamtumirën qenit të saj, i fundit i dinastisë corgi. Qeni vuante nga një sëmundje e lidhur...

NA NDIQNI

10,233FansaPëlqeje
230NdjekësitNdjek
66NdjekësitNdjek
1,053AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

300 TË PASTREHË NË CERRIK, BANESAT SOCIALE MUNGOJNË

300 TË PASTREHË NË CERRIK, BANESAT SOCIALE MUNGOJNË (VIDEO)

Në qytetin e Cërrikut nuk ka banesa sociale për shtresat në nevojë. Edhe pse në këtë qytet numërohen rreth 300 të pastrehë për ta...

Aksident i rëndë pranë tunelit Elbasan-Tiranë, 2 persona të shtrirë në asfalt

Një aksident i rëndë ka ndodhur ka në hyrje të tunelit Elbasan-Tiranë. Udhëtarë kanë njoftuar se një BENZ ka dalë dalë nga rruga gati për të...

AKSIDENT NË METALURGJI, KALIMTARJA NË GJENDJE TË RËNDË

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e së premtes në aksin Elbasan Metalurgji ku një kalimtare është përplasur nga një mjet tip seat...

Shqipëria fiton çmimin e parë në panairin “Trashëgimia kulturore e kombeve”, i zhvilluar nga...

Studentët shqiptarë përfaqësuan denjësisht Shqipërinë e kulturës, traditës dhe vlerave. Ky çmim erdhi si një kurorëzim për mundin, sakrificën dhe dashurinë që studentët shqiptarë demonstruan...
TRANSFORMIMI I BELSHIT, NXIT TURIZMIN

TRANSFORMIMI I BELSHIT, NXIT TURIZMIN (VIDEO)

Qyteti i Belshit është ndër të rrallët qytete në vend që nuk ka një vend akomodimi. Askush nuk ka guxuar të investojë në hotele...
error: Permbajtje e mbrojtur!