E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Kulturë

Disa thënie nga mendje te ndritura,”Njerëzit mendjeshkurtër besojnë fatin, njerëzit e...

Mos u lut që të kesh një jetë të lehtë. Lutu të jesh një njeri i fortë! Mos u lut që të të japin detyra që...

Si të krijosh një kujtesë të pavdekshme? Disa këshilla

Si të ruani një kujtesë të fortë: 1. Lexoni libra. Në këtë mënyrë jo vetën që do të vini trurin në lëvizje duke imagjinuar periudha të...

Rihanna krah futbollistit shqiptar, i uron fat skuadrës së tij si...

Riri priret të jetë e pranishme gjatë ndeshjeve sportive, e nuk mund të themi se e kemi parë pak herë në stadiume. Fokusuar kryesisht...

BETIMI SOLEMN I MËSUESIT, që çdo arsimtar duhet ta dijë (teksti...

Mbase të gjithë keni dëgjuar aq shumë për betimin e HIPOKRATIT, “ekskluzivitet” për doktorët, që e kanë ritual thënien e tij kur diplomohen. POR pak...

Ikin jahtet për peshkimin

Pas çlirimit të portit të ri të peshkimit nga skafet dhe jahtet luksoze, peshkarexhat kanë nisur zhvendosjen drejt tij duke i dhënë fund një...
Kim Kardashian mbron bashkëshotin: Kanye West nuk vuan nga probleme mendore

Kim Kardashian mbron bashkëshotin: Kanye West nuk vuan nga probleme mendore

Kim Kardashian ka dalë në mbrojë të bashkëshortit të saj Kanye West pas spekulimeve se ai po vuan nga probleme të shëndetit mendor. 37-vjeçarja mbrojti...
Neda rrëfen arsyen përse mund të ndahet nga Ogreni!

Neda rrëfen arsyen përse mund të ndahet nga Ogreni!

Neda dhe Ogreni janë padyshim çifti më jetëgjatë në historinë e Big Brother Albania dhe këtë e dëshmojnë 7 vitet e marrëdhënies së tyre. Tashmë,...

Si t’i ndihmoni fëmijët rreth detyrave?

Të mësuarit nuk kufizohet vetëm me shkollën. Specialistët mendojnë se duhet kontrolluar edhe procesi jashtëshkollor. Objektivi kryesor i detyrave të shtëpisë është përfundimi i...

Besa Kokëdhima ndez festat e fundvitit

Ashtu si shumë prej artistëve të tjerë edhe këngëtarja Besa Kokëdhima ka realizuar fotosesion për fundvit. Këngëtarja ka vendosur t’i publikojë disa imazhe në rrjete...

Si veprohet kur fëmijët hanë akull apo rërë? Kjo është gjëja...

Çrregullim në ushqimin e fëmijëve, si të veprohet nëse hanë atë që nuk do të duhej të hanin.Nëse zgjedhin objekte druri, shkaktari është anemia,...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!