Kulturë

Asnjë postim për tu shfaqur

NA NDIQNI

29,637FansaPëlqeje
1,023NdjekësitNdjek
84NdjekësitNdjek
268AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Shqiptarët, faktor kyç për të ardhmen euro-atlantike të Malit të Zi

Shqiptarët në Malin e Zi do të vazhdojnë të jenë faktor kyç për të ardhmen euro-atlantike dhe europiane të këtij vendi mik dhe partner...

Zyrat e Ndihmës Ligjore falas/ Janë trajtuar 820 raste, 814 të zgjidhura

“Gjatë vitit 2019 në Zyrën e Ndihmës Ligjore, pranë Ministrisë së Drejtësisë, janë trajtuar 820 raste nga 814 të zgjidhura”, deklaroi sot ministrja e...

Një e katërta e njerëzve që jetojnë në Gjermani janë me prejardhje migrante

Një e katërta e të gjithë njerëzve që jetojnë në Gjermani kanë origjinë të huaj. Kjo është shifra më e lartë e regjistruar në...