E diel,20,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Kulturë

Era Istrefi nuk i ndahet futbollit, ja eventi i rradhës ku...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Era Istrefi po kthehet në emrin më të pëlqyer për të performuar në eventet sportive. Ajo ishte pjesë e...

Dua Lipa më e ëmbël se kurrë, i kujton fansave se...

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa ka publikuar një video tepër të ëmbël nga fëmijëria e saj ku shfaqet duke folur shqip. Aty duket se...

Pas betejës me depresionin, rikthehet Selena Gomez: Jam krenare për atë...

Selena Gomez është rikthyer në mediat sociale pas betejës me depresionin. Këngëtarja dhe aktorja e famshme foli për herë të parë në lidhje problemet që...

Bebe Rexha: Mos e urreni dikë për shkak të asaj që...

Bebe Rexha gjithmonë përdor statuset në mediat sociale për të shpërndarë mesazhe pozitive për fansat e saj. Së fundmi, këngëtarja u ka kërkur ndjekësve të...
Lady Gaga merr lajmin e dhimbshëm

Lady Gaga merr lajmin e dhimbshëm

Ajo që duhej të ishte një natë e gëzueshme për Lady Gagën është kthyer në trishtim. Këngëtarja rrëmbeu çmimet për 'Aktoren Më të Mirë' dhe...
Pas Victorias, marka e David Beckham humbet rreth 11 milionë dollarë

Pas Victorias, marka e David Beckham humbet rreth 11 milionë dollarë

Kompania që zotëron markën e modës së David Beckham ka pësuar gati 11 milionë paund humbje, vetëm pak kohë pasi bashkëshortja e tij Victoria...
Italianët: Shqipëria ndër 10 destinacionet kryesore të vitit 2019

Italianët: Shqipëria ndër 10 destinacionet kryesore të vitit 2019

Ky vit mund të sjellë një dyndje të vërtetë të italianëve në vendin tonë, edhe më shumë se viti i kaluar. Pritshmëritë lindin si pasojë...
Slloveni, promovohet libri “Skanderbeg, Princi i Epirit”

Slloveni, promovohet libri “Skanderbeg, Princi i Epirit”

Libri në gjuhën shqipe “Skanderbeg Princi i Epirit” është promovuar në Koper të Sllovenisë Veprimtarinë e mbajtur në mjediset e Qendrës Kulturore Shqiptare “Kulla e...
Prestigjiozja “The Washington Post”: Në Shqipëri, te tradita antike dhe plazhet e bukura

Prestigjiozja “The Washington Post”: Në Shqipëri, te tradita antike dhe plazhet...

Vendi ynë vlerësohet e rekomandohet si vendi i traditave antike, plazheve të bukura dhe të lira mesdhetare, kulturës e historisë nga prestigjiozja “The Washington...

“Vendimi më i vështirë i jetës sime”, Flori Mumajesi heq dorë...

Flori Mumajesi ka shokuar fansat me komentet e tij në rrjetet sociale. Këngëtari dhe kantautori i suksesshëm është shprehur se vendimi më i vështirë i...

NA NDIQNI

20,524FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!